Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier kurna dzięki, powiem Ci że przeszło mi na myśl żeby iść do tej jaskini obok anomalii (w zewie prypeci to chyba pazur się zwała) ale jakoś odpuściłem a tu jednak tam... no nic szukałem i ja nie znalazłem chociaż od tego samego youtubera filmikami o schowkach Kostii się wspomagałem. No nic dzięki i do przodu, już nie dużo do finiszu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po wykonaniu misji na kradzież dokumentów z posterunku na kordonie Kuźniecow i reszta wojskowych pod mostem staje się agresywna. Dokumenty ukradłem po cichu, nie raniąc żadnego z żołnierzy i nie będąc zauważonym. Czy jest to normalne że pomimo tego żołnierze pod mostem stają się wrodzy?

Edit

Kompletnie zapomniałem o tym że wojskowi pod mostem są zawsze wrodzy w nocy, przepraszam za zbędne pytanie.

Edytowane przez xxelektroxx
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Zgredzik1345

A to czasem nie dostawało się tego miniguna od wojskowych, którzy przylatują na Yantar śmigłowcem do naukowców. Za jakieś zadanie od wojaków chyba.

@edit 

Zerknij może do tego poradnika ostatni post i quest wideokaseta dla Sacharowa, nie wiem czy w NS 2016 jak w tej starej wersji jest tak samo ale przeczytać nie zaszkodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolik na 90% przebywa na Kordonie obok innych nowicjuszy. Zaś jeżeli chodzi o Wkręta to tak jak pisał @tom3kb, jest to złota rączka Wolności. 
Warto wykonać u niego zadanie na naprawę miotacza ognia - śmiertelna broń przeciw hordom mutantów. 
A przynajmniej tak jest w OP-2, ale wnioskuję, że są to niemal identyczne mody i wiele się nie różnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Tolik, można zapytać na zapleczu baru. Jest tam NPC, który takie rzeczy podpowiada, za ileś PDA.

A z tą radiostacją, to są wolty. Bo całkiem dobrze możemy bez problemu znaleźć Tolika, oraz radiostację na Wysypisku, ale też i trupa Wilka na Magazynach. W tę czy w tamtą stronę, zadanie wisi, radiostacja ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredzik134 - On jest w tym bunkrze, przy którym na Radarze siedzą snajperzy. Ale żeby dostać kod do drzwi, musisz wpierw dotrzeć do Prypeci i tam pogadać z NPCami w teatrze. Trochę się trzeba nabiegać. Z tym, że to co Iwancow da w nagrodę za niego, można mieć już wcześniej z innych sytuacji. Playboy potrzebny tylko do zaliczenia zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zgredzik1345 napisał:

Gdzie można znaleść "Playboy" dla porucznika iwancowa ten w zadaniu o ulepszony wintorez

 

Namiary na kod daje Siak w Teatrze w Prypiaci. To nagroda za "usługę kurierską" Prypiat - Kordon -Prypiat. W grze jest ustawiony restryktor' tzn -jeżeli nie wykonasz questu Siaka - nawet znając kod ( można go łątwo wygoglać)  - otwarcie drzwi zaskutkuje zgonem. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do wszystkich potrzebujących pomocy.
Pamiętajcie, że NS2016 jest modem sprzed dwóch lat i dla tych którzy go przeszli to już przeszłość.
Przy jakichkolwiek problemach najlepiej jest umieszczać jako załącznik sejwa z lokacji gdzie wystąpił problem.
Wtedy szybciej można pomóc. Chyba, ze któryś ze Stalkerów pamięta step by step całą fabułę danego moda.

@Kostia    
Mogę spróbować pomóc ale wstaw sejwa.  

  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kostia napisał:

Jak mi to zrobisz bedziesz mistrzem :D

Przecież i tak jestem Mistrzem.
Spójrz wyżej na opis mojego profilu a jak nie to poniżej :) 

Snap2.jpg.dc18db6db90ef7823ff1a44122f6b929.jpg

A z drugiej strony NS2016 to jeden z moich ulubionych modów i z chęcią w niego popykam ;)  
Jak coś wymyślę dam znać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.