Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kondotier napisał:

Wybieram się do Zapomnianego lasu, więc podpowiedzcie, czy do Krzyża można iść samodzielnie, czy czekać aż chyba Sidor wyśle.

Ja już jakiś czas temu poszedłem sam, niedawno oddałem zadanie na artefakty i wszystko niby gra... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączone w opcjach pauzy po każdym przejściu na lokację/wczytaniu gry? Jeśli tak to wyłącz albo po prostu na klawiaturze wciśnij klawisz "pause" jest on obok scrolla. A informacja o braku połączenia informuję nas o braku łączności ze światem zewnętrznym bo zapuściliśmy się w otchłań.

Edytowane przez Pure
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o sprecyzowanie. Wiem że dla Kulinara w Prypeci potrzebna będzie broń i arty. Zaczynam to gromadzić i przenosić bliżej niego.

Mam tylko niejasność dotyczącą strzelb i pistoletów. W rus poradniku jest wymieniony Desert Eagle VII. Mam ich kilka, ale też znalazłem niestandardowy Pustynny Orzeł z celownikiem. Który z nich będzie potrzebny.

W poradniku też jest wymieniona strzelba TOZ34 obriez. Jeszcze takiej nie spotkałem. Są tylko TOZ34 nieobcięte. Są za to obriezy BM16. Która odmiana jest potrzebna.

I kolejna sprawa. Gdzie w tym modzie schował się Tolik w zadaniu na radiostację. Przy ognisku pomiędzy tunelem a lokomotywą, u mnie urzędują bandyci. Nawet żadnego trupa nie ma. Zatrzymałem się przy moście, aby dostać podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów problem... Czy jest sposób na wskrzeszenie NPC a konkretnie Woronina ?? Nie wiem kurna o co chodzi... byłem na MW i Radarze załatwić kilka zadań, przy okazji wziąłem granatnik dla Woronina i postanowiłem wrócić po nagrodę. Jakież było ogromne moje zdziwienie jak zobaczyłem że z piwnicy powinnościowców (tej co właśnie siedzi generał) zaczęło wyłazić ze 20 mutantów, głównie mięsaczy. Wczytywałem różne sejwy i przychodziłem o różnych godzinach a te bydlaki zawsze tam były i generałek zawsze już był martwy. Podpowiedzcie co zrobić. 

ss_ja_07-28-17_16-50-46_(l05_bar).jpg

ss_ja_07-28-17_16-51-01_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by spróbować wejść jeszcze raz na lokację ale zanim to zrobisz trzeba by było
albo totalnie osłabić mięsacze albo totaslnie wzmocnić Woronina albo jedno i drugie razem. 
Mogę pomyśleć ale wstaw sejwa sprzed wejścia na lokację Bar, żeby Woronin jeszcze żył.  

p.s. Nie wstawiaj wszystkich sejwów tylko dwa pliki sav i dds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest, że wchodząc na lokację mutanty respią się na środku baru i podnosi się alarm, u ciebie akurat była to siedziba Woronina. Ja bym tylko wczytał lokacje przed wejściem i na nowo wszedł a powinnościowcy powinni się rozprawić z mięsaczami bez problemu. Widocznie miałeś pecha. Bez Woronina nie ma co grać bo to ważna postać prawie do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom próbowałem ze 20x wchodzić na lokacje tak jak pisałem wyżej ale nic to nie dało bo one i tak już tam były. Spałem, nawet czekałem na zwarcie i chu*

PS podsyłam świeższego sejwa bo w między czasie zrobiłem jeszcze zadanie na radarze z lab x25 więc jeśli możecie sprawdzić na tym to byłbym wdzięczny a jeśli nie to porostu powiecie mi jak tego dokonaliście... O ile się to uda...

MW 2.rar

PS 2 - Mam jeszcze takie pytanie, czy da się sprawić żeby Woronin stał się nieśmiertelny manipulując jakimiś plikami za niego odpowiedzialnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i faktycznie hmm coś tu się pokiełbasiło ostro :D swoją drogą tam z 12 mięsaczy ubiłem. Nawet na innych lokacjach tyle ich w stadach nie chodzi. I do tego pseudopsy. Chciałem zasugerować jeszcze wejście do baru od strony Dziczy bo jest bliżej i może moglibyśmy zdążyć na czas uratować Woronina ale sądząc po ich ilościach raczej marny sukces. Myślę że przydałoby się tu przypisać nieśmiertelność dla Woronina lub pozmieniać relację jeśli jest możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijam Bar szerokim łukiem. Mam tylko nadzieję że on nie był już martwy podczas mojej ostatniej wizyty w Barze, bo u Niego nie byłem i nie wiem czy był żywy czy martwy. I dziwna rzecz bo mimo tego że mutanty go zabiły to zadanie nie pojawiło się jako "zepsute" tylko jest dalej żeby odebrać nagrodę.

Dodam jeszcze że jednak Woronin musiał być martwy od dawna. Wczytałem starsze sejwy i dopiero sejw z przed 3dni jest tym w którym mutanty się pojawiły. Od tamtej pory do niego nie zachodziłem więc nie wiedziałem że mutanty go rozwaliły. Czy jest sposób na wskrzeszenie martwego NPC ??? Nie chce mi się powtarzać 3-4 dni grania...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ramirez12 napisał:

Czy jest sposób na wskrzeszenie martwego NPC ???

W starych wersjach Solianki dało się to zrobić.

W OP-2 i NS2016 nie próbowałem tego sposobu. Ale masz tam podaną przez @Yurek listę postaci, to się raczej nie zmieniło. Spróbuj pobawić się spawnerem, może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, apg2312 napisał:

W starych wersjach Solianki dało się to zrobić.

W OP-2 i NS2016 nie próbowałem tego sposobu. Ale masz tam podaną przez @Yurek listę postaci, to się raczej nie zmieniło. Spróbuj pobawić się spawnerem, może się uda.

@apg2312 Wdziałem ten wątek ale go nie cytowałem ponieważ opisana tam metoda dotyczy tylko spawnera  do wcześniejszych wersji 
Soljanki i zmian w pliku ui_atlas.script. Po dodaniu spawnera w którym jest ten plik mod się nie uruchamia.
W nowym spawnerze nie ma tego pliku w którym można by nanieść zmiany jest jakoś inaczej rozwiązane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - a jak w ustawieniach, masz wybraną opcję spawnu mutantów? Wybierz na najniższym poziomie. Tyko po wybraniu i zatwierdzeniu, nie zapomnij wyjść na pulpit, bo nie zaskoczy.

No i czeka Cię powtórka. Chyba że dość dokładnie opiszesz jakie zadania już zrobiłeś i ktoś Ci podrzuci swój zapis, mniej więcej z tego samego momentu.

Ja gram dość niekonwencjonalnie i zadanie na Buldoga robiłem późno. Tak że sporo innych zadań jest już wykonane. No i gram z czitem, na teleportację bez Bateryjek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.