Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Zostają dwie możliwości:

W tym katalogu gry z dodatkami ode mnie - usuń z głównego katalogu gry folder bin i pliki gamedata.dbc gamedata.dbd

Pobierz    https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZHqhSkZalDOlgzeRVLohICq5fV7pS1IorVV

Wypakuj paczkę do głównego katalogu gry.

Jeśli się pojawi pytanie o nadpisanie tzn że źle skasowałeś to o czym piszę wyżej.

Daj znać czy mod się uruchamia. 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan zmuszony jestem znowu prosić Cię o pomoc, tym razem problem tyczy się już rozgrywki a dokładniej pewnego błędu w jej trakcie. Dotarłem do szpitala do Czarnego Doktora i doktor wysyła wiadomość żebym zabrał Panterę zanim z nim pogadam, problem w tym że nie ma opcji żeby z nią pogadać. Nie da się w ogóle otworzyć okna dialogowego żeby rozpocząć rozmowę. Wczytywałem wcześniejsze sejwy i z innej lokacji a gdy doszedłem do tego miejsca w dalszym ciągu to samo. Wrzucam sejwa może Tobie się coś uda wskórać (o ile masz taką możliwość). 

Spoiler

1996906597_c(2).thumb.jpg.112713a535da627baedcda31ed6a3862.jpg2124379360_c(1).thumb.jpg.26be3730ce54a70afcb7c8a9d52f1ad7.jpg

 

marek_quicksave.dds marek_quicksave.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Twój sejw mi się nie wczytuje. 
Chyba masz coś przekombinowane ze zmianą udźwigu:

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'weight_control_item'

Jedyna możliwość jaką ja widzę to zmniejsz udźwig do normalnego zrób sejwa  i wstaw albo podaj jaka masz ustawioną wagę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @OldMan zgadza się, mam zwiększony udźwig bodajże do 550kg jak wolisz, mogę zmniejszyć udźwig tylko szpej muszę upchnąć. chyba że użyjesz własnego patcha :) haha

Patch na udźwig NS2016 by OldMan.rar

 

EDIT: zmniejszyłem wagę i chciałem włączyć grę żeby zapisać ale znowu coś się po****ło i już gra włączyć się nie chce... Jest tak jak wcześniej że w momencie gdy ma się pojawić menu wywala do pulpitu i tym razem z innym błędem niż wcześniej

Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
Function      : CUIXmlInit::InitStatic
File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
Line          : 172
Description   : XML node not found
Arguments     : mod_version

 

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba Ci nie pomogę. Kombinowałem i nic toi nie daje dalej mam błąd:

 [error]Arguments     : Can't open section 'weight_control_item'

Więc pozostaje tylko próba zostawienia w jakimś plecaku zbędnych rzeczy i zejście poniżej 90-100kg.
Jeśli Ci się uda wstaw sejwa.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nic się nie dzieje @OldMan, dziękuję że próbowałeś i chciałeś pomóc. Szkoda że nie da się pchnąć fabuły ale taki już jest stalker 10x może być ok ale potem 20x pokaże pazur i udowodni że z nim tak jak i z zoną... nic nie jest pewne i nie można niczego brać na pewniaka haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak wyleczyć się z działania psionicznego. Sen pomaga na chwilę i zaraz pojawia się po prawej stronie ikonka mózgu. Antyrad też nie wiele pomaga. Czy można temu czemuś jakoś zaradzić. Przeglądałem, forum ale nic nie znalazłem może przeoczyłem. jakby ktoś coś to mile widziane każde info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mmpol111 napisał:

Witam wszystkich. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak wyleczyć się z działania psionicznego. Sen pomaga na chwilę i zaraz pojawia się po prawej stronie ikonka mózgu. Antyrad też nie wiele pomaga. Czy można temu czemuś jakoś zaradzić. Przeglądałem, forum ale nic nie znalazłem może przeoczyłem. jakby ktoś coś to mile widziane każde info. Pozdrawiam.

.......papierosy i cygara

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo proszę o pomoc, mam problem w postaci takiego oto logu:

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
Line          : 70
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\ui_main_menu.script:38: attempt to call method 'GetGSVer' (a nil value)

Gra świeżo zainstalowana. W momencie gdy ma się ukazać menu wywala do pulpitu z powyższym błędem.

Miałem już ten sam błąd 2 lata temu i wtedy pomógł mi @OldMan niestety linki z zawartością do naprawy nie są już aktywne i nie mogę sam sobie  z tym poradzić żeby uruchomić grę. Poniżej link do strony w której opisałem ten problem 2 lata temu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Anton Gorodecki Już wszystko działa, jak piszą, to błąd instalacyjny, u mnie to nie mod a podstawka. Kilka czynników na to  wpłynęło: brak napędu(więc crack), mało czasu na granie w stalkera, jeśli już to raczej mody na ZP lub CzN, ale i tak teraz większość modów to repaki, więc instalki czystego SoC od lat nie używałem, patche pl, 10004 - ..5 - 0006 wchodziły, gra działała, a przy wrzuconej  gamedacie wywalało, NS gryzła się z crackiem. Pora zainwestować 40 zeta i kupić napęd na usb😉

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.