Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @kondotier. Widzisz, moje niedopatrzenie, nie zauważyłem tego linka od translatora. Bardzo się przydało to co podesłałeś a w zasadzie jedno słowo, żeby na radarze szukać Ducha i to pociągnęło fabule do przodu o kolejne wątki. Pewną niedogodnością tego moda jest to że wiele informacji nie są wyświetlane w farmie zadań i nie ma w PDA informacji o nich, a to bardzo denerwuje. Mod jest tak bardzo rozbudowany, wielowątkowy i zawiły że czasem naprawdę nie wiadomo co i w jakiej kolejności robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poradniku, masz tak samo opisane czynności na szukanie zabójców Kła, ale jak byłeś w X8 to może się wydawać, że to finał zadania.

Ale jak w popatrzysz na screeny z ukończenia moda w Dyskusji ogólnej, to się przekonasz, że x8 to nie koniec. I tak jeszcze parę innych zaskoczeń. Jest gadatliwy NPC, chce dawać zadania, bierz. Część z nich rozwiązuje się sama przy okazji zadań scenariuszowych ( vide Playboy i Siak ).

To czego nie ma w PDA jest ukryte w takich zadaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe części masz na fleszkach. Zobacz w swoim PDA, tam gdzie masz te wszystkie opisy, znajdziesz informację że trzeba je znaleźć i gdzie.

Jedna jest na ATP, zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=S7kQAfQX8-Q

a druga w X10 15 minuta: https://www.youtube.com/watch?v=X8ci-d66yYA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - pytasz o pierwszy schowek w szpitalu z km-em? Czy w tym baniaku nie ma plecaka, czy w plecaku przedmiotów?

Ja mocno się musiałem nagimnastykować, zanim znalazłem pozycję pozwalającą otworzyć plecak. A na gameplayach nie mieli z tym problemów.

Tu jeszcze filmik innego autora, w samym szpitalu   https://www.youtube.com/watch?v=X4VnwhvjoGk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powtórz grę od zapisu po zajęciu z Powinnością Jubileuszowego, tego po rozmowie z Pliczko. I na nowo idź do Matwieja.

Ale ja chyba miałem plecak tak zespawnowany, że był schowany za tym oderwanym kawałkiem i tylko znacznik mi wyskoczył jak patrzyłem inaczej jak na filmikach.

Pewniejszym byłoby na nowo wejść do Prypeci, ale to już zależy od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Matwiej po przejściu do pralni, za przyniesienie mu określonych przedmiotów, będzie Ci dawał w nagrodę schowki. Tu masz filmik gdzie tych schowków szukać: https://www.youtube.com/watch?v=bviiMKOslYs

A tu masz wykaz tego co chce w zamian
Desert Eagle и Taurus Raging Bull
ТОЗ-34 и UZI                                       toz-34 i UZI
Воронний Глаз 2 шт. и АЕК-971            Wronie oko 2 szt i AEK-971
Выхлоп 2 шт.                                       Wydech 2szt
Обрез 3 шт. Игломёт                             Obrzyn 3 szt i Igłomiot
FN2000 и Форт                                      FN2000 i Fort
ППШ и HK417                                       PPSz i HK417

Powodzenia w poszukiwaniach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej. Ta informacja jest w PDA, na papierach znalezionych w innych schowkach. Piszę z pamięci, więc może brzmieć trochę inaczej.

"Zapłacze chimera (Łzy chinery), nad bengalskim ogniem (Świecidełko)".

I tak z wyprzedzeniem. Aby dostać się do śmigłowca na kominie, musisz mieć Rubinową sprężynę. Ona likwiduje przeszkadzającą anomalię. Wrzucasz i na drabinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier, dzięki za info odnośnie tej monolitowskiej "poezji" ale niestety czytając to to choćby i za chiny ludowe nie domyśliłem się o co chodzi. Nie mam jakoś duszy poety czy artysty żeby to rozszyfrować jak należy haha:033:  a co do Komina to poradziłem sobie bez artu i nawet bez żadnych innych czitów, z tego betonowego pomostu który przynależy do komina, gdzie znajduje się jeden z teleportów, udało mi się z rozpędu wskoczyć na ten pierwszy balkon tuż nad tym stożkowym fragmentem komina (podstawe mam na myśli). Szkoda że nie wiedziałem o tym sposobie z artem bo zaoszczędził bym sobie ok 40min gry. Tak w ogóle to już tą główną nitkę scenariusza skończyłem, teraz zacząłem zadania z Błyskawicą, ale dzięki za informacje, może kiedyś mnie jeszcze najdzie to będę miał ułatwioną sprawę.

No i znowu problem. Wziąłem tak jak pisał @kazik arty ale tym razem zamiast mnie przeteleportować do schowka to wyskoczył komunikat że teleport zablokowany... Co z tym teleportem tym razem?? Podpowie ktoś??

123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - o ile nie pomyliłem zadań, to stoisz za daleko. Specjalny teleporter znalazłeś w takiej przybudówce i zaraz przy niej trzeba go użyć. Przeniesie gdzie należy. Jeśli jesteś za daleko, jest taki komunikat i na dodatek powinna się pojawić ekipa likwidacyjna monolitu.

Popatrz na filmik: https://www.youtube.com/watch?v=UB1yAuOcBRk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.