Jump to content
kamil190

Call of Chernobyl: Anomaly 1.5.0 [beta 3.0]

Recommended Posts

Raany, Powinność leży w gruzach w tej modyfikacji, ciekawe czy to faworyzacja Wolności, czy przypadek, że na nich padło.
Znacie jeszcze jakieś podobne modyfikacje do Anomaly, też najlepiej, żeby każda frakcja miała swoją fabułę i historię?

Godzinę temu, Grimm napisał:

Znacie jeszcze jakieś podobne modyfikacje do Anomaly, też najlepiej, żeby każda frakcja miała swoją fabułę i historię?

Nie bardzo, to jeden z niewielu CoCowych modów z jakąś fabułą.

Legends Return miał też parę linii fabularnych ale dawno nie patrzyłem czy coś z nim robią? Czy może coś więcej dołożono.

A wersja 1.0 dopiero w przyszłym roku.

A jeśli chodzi o dołączanie do frakcji i jakieś ich zadania to SGM ale to już nie CoC.

Jak zrozumiałem mechanik od anomaly jest na tym forum - więc jeśli bym mógł dwie uwagi które mi się nasunęły po paru (dziesięciu) godzinach grania:

Zadania na uwolnienie stalkera - zrobiłem ich kilka a dostałem jedno niewykonalne - mam stalkera uratować z terenu MW i jest poza terenem mapy, po kilku godzinach dookoła mapy jak wyskoczyć poza teren gry udało mi się wyjść - gdyż zauważyłem, że przy przejściu na Rostok tworzone są dwa pliki - jeden z MW drugi z Rostoku - i jak wczyta się ten z MW to przenosi ZA punkt przejścia - ale przy podbieganiu do klęczącego gościa przenosi na Rostok - bez względu z której strony by do niego podejść - więc to mi się trafił jakiś wyjątek

Druga sprawa - statystyki zbroi są podane w paskach a artów w nacisku na powierzchnię - ni ciula nie idzie się połapać co gdzie i jak pasuje - zakładam Full Empty - powinien mieć niezłe staty - spada mi kondycja a nic do zbroi nie dochodzi - ciężko to ogarnąć