Skocz do zawartości

Road to the North


ZapomnialemLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MaklerR napisał:

@ZapomnialemLoginu Spolszczenie jest zrobione pod wersję 13.8? 

Tak, było robione pod najnowszą dostępną wersję. To właśnie do tej wersji dodali arsenał z The Armed Zone.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
dopisek
  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalałem jak zwykle z pliku z folderu bin , a ten Stalker-RTTN.exe jest w folderze głównym. Dzisiaj zrobiłem tak jak piszesz i wyskoczył mi taki komunikat:

Stalker-RTTN.exe

A S.T.A.L.K.E.R. :Call of Pripyat instalationhas been detekted. Call of Chernobylrequires you to own a valid copyof GSC Game Warld's S.T.A.L.K.E.R.:Call of Pripyat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Przeszedłem tego moda od początku do końca i ani razu nie spotkałem miśka, teoretycznie on się powinien kręcić na łące naprzeciwko wioski kotów, ewentualnie gdzieś na łąkach na północ od wioski kotów - tymi między wioską a nasypem kolejowym... Ale chyba trzeba mieć farta, żeby na niego trafić :P Koniec końców ja chyba spawnera użyłem i sobie go zespawnowałem i ubiłem, ale nie pamiętam czy to pomogło czy do końca gry zadanie mi wisiało w PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gucio46 @bolo

U mnie pomagało dopisanie do linii komend -skip_reg wtedy nie musisz instalować Zewu Prypeci

Wchodzisz do folderu z grą, tworzysz skrót pliku Stalker-RTTN.exe gdzie we Właściwościach pod zakładką Skrót w Elemencie Docelowym dopisujesz to.

@vidkunsen 

spróbuj w linii komend dopisać -dbg 

Z jakiegoś powodu rewolwery (poza MP412) są w zakładce Weapons (Rifles) czyli karabinów.

@vojtas040

gamedata/configs/creatures/actor.ltx 

znajdź linię walk_power, odpowiada za zużycie staminy podczas chodzenia, walk_weight_power, przy przeciążeniu, sprint_k to mnożnik zużycia staminy podczas biegania, stand_power jest na minusie bo odpowiada za odnawianie wytrzymałości podczas postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZapomialemLoginu - "naumialem się" systematycznego i pragmatycznego działania.

Nie działa:

-dbg, spałnery do CoC, Zew, trajnery także nie dają rady.

Lipa po całości.

Nóż mnie ratuje przed plajtą, za amunicje płace jak za platynę, co chwilę apteczki w użyciu - które też kosztują tyle co respiratory  ;)

Barman mnie przeniósł za 3600 na Jantar, prosto w bandę zombiaków, nóż i uniki a potem fajne artefakty, np jakaś gąbka, jakiś niepełny pustak.

Sprzedałem bo na jakiego wała mi one jak mi życie spada i apteczka najbliższa u pasera zwanego Sacharowem. :biggrin:

Jednym słowem "schlagschaft und metzgerei" - rzeźnia i ubojnia.

Wyłączyłem wyrzuty/emisje, szanse wzrosły o 10%

W gamiedacie sobie można wagę polepszyć.

Taki Demosfen ale jak w piosence J. Biafry "Holiday in Kambodia"

Polecam, inny świat, na razie robię za rzymianina - nóż, prześcieradło na d...uszy i sandały z koziej .... .

;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen dziwna sprawa, sprawdziłem teraz pliki moda i tryb debug jest domyślnie włączony i z tą komendą po wciśnięciu klawisza S w menu pojawia się spawner.

Widzę że teleportacja w modach z tej serii się nie zmieniła i nadal potrafi zaskoczyć.

W takim razie pozostaje ostatnia metoda - Cheat Engine. Dzięki niemu możemy np. pomnażać sobie rubelki ile chcemy. Chyba powinno to działać nawet na modach z wbudowanymi zabezpieczeniami przed oszustwami (głównie edytowaniem plików moda)?

Najwygodniej to robić przełączając się z trybu pełnoekranowego na grę w oknie.

Włączasz grę, podpinasz pod CheatEngine (masz migający przycisk który do tego służy), potem wpisujesz swój stan konta, wciskasz Search, zmieniasz stan konta (kupujesz lub sprzedajesz coś) i wpisujesz nową wartość, po czym znowu wybierasz by szukał do czasu aż nie trafisz na konkretny adres i wtedy z listy wybierasz twoje konto i zmieniasz na jakie chcesz. Napisałem to pokrętnie może ale program służy mi od wielu lat, głównie dzięki funkcji przyśpieszenia (trzeba podpisać pod klawisze) dzięki czemu łażenie w grach nie zajmuje tyle czasu...

Potem możesz np. przerobić pliki, by np. ramy aluminiowe (które wkładasz do slotów na artefakty) dawały więcej dodatkowych kilogramów do noszenia, znacznie to wygodniejsze niż grzebanie się z ustawieniami ubrań i kombinezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają  jakieś kody w tym albo spawner bez wchodzenia w pliki ?

3 godziny temu, bolo napisał:

Chciałem dopisać i lipa, komunikat, że coś nieprawidłowa ścieżka, już mi ręce opadają.

Ja zainstalowałem zew Prypeci i z płytą  działa  a dopisywaniem tez mi nie ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio46 - że powtórzę:

 Nie działa:

-dbg, spałnery do CoC, Zew, trajnery także nie dają rady.

Lipa po całości.

Znalazłem siekierę pożarniczą, na zombiaki i mutanty jest super.

A tak w ogóle to stosuje zasadę Finów: Haaka Paaale (zabić ich wszystkich). :biggrin:

Konsola działa - tylda `, ale niewiele ci to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.