Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
11 minut temu, Monolithalian napisał:

Skąd pobrałeś spolszczenie ? 

Serio? :D a kto przez te lata i ostatnio spolszczył tyle modów.

Jak już coś to możesz pytać ewentualnie kiedy premiera ale takimi pytaniami lepiej nie denerwować tłumaczy. :) 

U Antona premiery spolszczeń wyjeżdżają jak czołg... znienacka. :czolg:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tom3kb napisał:

Serio? :D a kto przez te lata i ostatnio spolszczył tyle modów.

Jak już coś to możesz pytać ewentualnie kiedy premiera ale takimi pytaniami lepiej nie denerwować tłumaczy. :) 

U Antona premiery spolszczeń wyjeżdżają jak czołg... znienacka. :czolg:

 

Zapytałem bo widzę na screen shocie że ma polskie napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Darkest Time: Extended
  • 5 miesięcy temu...

ss_daniel_07-12-21_15-46-43_(l01_escape).jpg

Podczas przeglądania wstawek z modami na naszym forum natknąłem się na zapomniany przez wszystkich Darkest Time: Extended. I teraz nasuwa się pytanie.. Czy mod rzeczywiście jest aż tak kiepski, że jego ukończeniem pochwalił się tylko @kondotier ? Stwierdziłem, że go postawię i sam sprawdzę.

Mroczny klimat Zony aż wylewa się z ekranu, ale momentami odniosłem wrażenie, że jest aż nazbyt ciemno. Kolejną godną uwagi '' nowością " jest muzyka, przy której ktoś się napracował - idealnie wpasowuje się do oprawy wizualnej. Jest jeszcze jeden duży plus - dubbing. W ilu produkcjach spotkaliśmy się z amatorskim podkładem głosów ? Rzadko się to zdarza. 

Oczywiście są też nowe zadania, ale na ich temat nie mam zbyt wiele do powiedzenia, bo po prostu nie znam rosyjskiego. 

Nie sposób jest zrecenzować moda po dwóch godzinach gry, ale w moim przypadku dalsza przygoda nie ma większego sensu. 

Trochę zrzutów: 

Spoiler

ss_daniel_07-12-21_13-54-36_(l01_escape).jpg

ss_daniel_07-12-21_14-02-04_(l01_escape).jpg

ss_daniel_07-12-21_14-13-17_(l01_escape).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.