Skocz do zawartości
Gondziu

Problem z save'ami wywalanie gry do pulpitu po synchronizacji

Rekomendowane odpowiedzi

błagam niech ktoś mi pomoże, odkąd wszedłem na lokalizacje z naukowcami i zapisuję grę na tej lokacji psuja mi się zapisy gry (cień czarnobyla) nie wiem co mam zrobić bo jestem już dość daleko a nie chce zaczynać od nowa (mam 6 zapisów żaden nie działa) dołączam tutaj logi

FATAL ERROR

[error]Expression    : ini_file.section_exist(section)
[error]Function      : CTradeParameters::process
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\trade_parameters_inline.h
[error]Line          : 111
[error]Description   : cannot find section 1

dodam ze skanowałem wszystkie pliki przez steam i nie brakuje żadnego ani żaden nie jest uszkodzony (przynajmniej steam tak twierdzi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gondziu  Jaka to wersja gry, pudełkowa czy ze Steama?  Czysta, czy ulepszyłeś ją jakimiś dodatkami?

Lokacją o której piszesz jest Jantar? Błąd ciekawy, bo czysta gra jest stabilna. Jakie to są zapisy, twarde czy quicksavy?

Moim zdaniem, wystąpił jakiś błąd przy instalacji gry. Zrób sobie poza grą kopię zapisu sprzed wejścia na Jantar i przeinstaluj grę.

I dobra rada. Mimo że gra ma opcję quick savów, nie korzystaj z nich. Zastosuj natomiast szybkie zapisy metodą scigacz1975. Jest temat jak to robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, kondotier napisał:

@Gondziu  Jaka to wersja gry, pudełkowa czy ze Steama?  Czysta, czy ulepszyłeś ją jakimiś dodatkami?

Lokacją o której piszesz jest Jantar? Błąd ciekawy, bo czysta gra jest stabilna. Jakie to są zapisy, twarde czy quicksavy?

Moim zdaniem, wystąpił jakiś błąd przy instalacji gry. Zrób sobie poza grą kopię zapisu sprzed wejścia na Jantar i przeinstaluj grę.

I dobra rada. Mimo że gra ma opcję quick savów, nie korzystaj z nich. Zastosuj natomiast szybkie zapisy metodą scigacz1975. Jest temat jak to robić.

jest to wersja ze steama nie mam zadnego zapisu zanim wszedlem na jantar, dodam ze byly to i szybkie zapisy i twarde zapisy (4 twarde i 2 szybkie) oraz jest to czysta wersja bez modow (nie liczac oczywiscie spolszczenia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gondziu  - Po pierwsze, nie cytuj całego posta pod którym dajesz odpowiedź. Wskaż tylko forumowicz któremu chcesz odpowiedzieć. Widzisz jak twój nick jest napisany na początku tego wpisu? A by taki sam był mój, wpisz @ i bez odstępu zacznij wpisywać nicka. Pojawia się lista rozwijana i po kolejnym znaku w niej cały nick. Wtedy klikasz w niego i on wskakuje do wpisu. Wtedy spacja i pisanie. Jeśli wpis był wcześniej, to też wywołaj tylko jego autora.

A po drugie. Abyś się znalazł na Jantarze, musiałeś przejść kawał gry. I co, usunąłeś te zapisy, czy nie wiesz gdzie ich szukać? A co się stało z autosavem? One się nie psują.

A jak to gra ze stemma, to radziłbym przeinstalować. Brak sekcji pliku handlu nie do przeskoczenia. Jak wykasowałeś zapisy, czeka Cię gra od początku. Jest tu temat, gdzie szukać zapisów z podstawek, dla różnych winów. I rada na przyszłość. Przed opuszczeniem lokacji i zaraz po wejściu na nią rób twarde zapisy. I ich nigdy się nie pozbywaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi