Skocz do zawartości

Priboi Story 1.1 - dyskusja ogólna


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam wejdziesz, to nie będziesz wiedział co brać - każda szafka, a już na sto procent zbrojownia na niższych poziomach. Rety to jest raj normalnie. Zresztą trzeba zaznaczyć, że twórcy zadbali o prezenty na mapie - schowki i ich zawartość jest naprawdę fajna - kombinezony, broń i inne ciekawe rzeczy jak artefakty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie pokazuje jakieś szafki,

Z tego co pamiętam to teraz tam nie wejdziesz ,dopiero w drugiej misji zdobędziesz albo kod,albo pendriva który je otworzy,a dokumenty są po prawej stronie tam gdzie w oryginale leżał zabity najemnik zaraz przy wejściu,natomiast żeby one się tam znalazły i żebyś je znalazł musisz kontynuować misję dalej-albo w czerwonym lesie ,albo w w lokacji radar i x10 znajdziesz kod do drzwi(antidotum!!!).Sorka za nieprecyzyjną odpowiedź,ale grałem co najmniej pół roku temu i to pod rząd w obie wersje(1.0 i 1.1) a tam rozlokowanie dokumentów jest całkowicie odmienne,stąd też moja niepamięć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już kapuję - ja chwilowo wyczyściłem bazę Wolności w Magazynach i to co tam ustrzeliłem to mnie zatkało - znalezisko w wiosce też było przerażające (ale ciekawe). To trza iśc dalej - chwilowo zwiedziłem X16 i 18 (Jantar i Dolina) i mam w apteczce zawsze jedno antidotum bo raz już musiałem go użyć więc zawsze trzymam jedno przy sobie. Dzięki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle mnie zrozumiałeś. Po prostu nie chcę, żeby ten temat przeistoczył się w śmietnik, gdzie królują stwierdzenia "a ja znalazłem mojego trzeciego kałacha", "wykonałem zadanie dla x", "wydałem na nowy sprzęt x RU". O to mi chodzi. Oczywiście opinie, co jak się zrobiło, w jaki sposób, itd. są bardzo przydatne, każdemu mogą pomóc, i przeciwko takim nic nie mam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też zdarza się, że ciężarówka, lub autobus wisi w powietrzu. Można ją pchnąć lekko w nią wchodząc, a ta koziołkuje o parę metrów dalej.Przy czym silnik jest włączony, widać spaliny, ale w środku nie słychać jego pracy.Nie można pojechać, ponieważ stan pojazdu zero.Bug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem w wędrówkach do Prypeci i powiem jedno - byłem zmuszony (nie jestem dobrym graczem, wiem o tym) ustawić sobie dopuszczalny ciężar na 999 kg, bo wizyta w Radarze i eliminacja tamtejszych wrogów i mutantów skończyła się paniczną ucieczką przez całą mapę do baru. Jedna rada - kiedy przyjdzie wam walczyć z zombi w Radarze (podziemia) lub dalej, strzelajcie tylko i wyłącznie w głowę. Strzał w tors nie daje nic - w podziemiach radaru zostałem zapędzony w róg i zabity przez hordę zombi - około 20, ponieważ nie strzelałem po głowach, tylko w tors, a to nic nie daje. Co do innych ciekawych rzeczy, to udało mi się w barze wyjść za mapę i znaleźć niewidzialne przejście przez mur, aby wrócić do normalnej mapy - ale z powrotem się nie udało. Dla zainteresowanych (aczkolwiek nic tam nie ma) jest to przejście obok żołnierzy na zachodzie przy wyjściu do dziczy i magazynów - będąc za żołnierzami trzeba wskoczyć na skrzynie i potem na płot a następnie przeskoczyć na drugą stronę. Dodatkowo w Prypeci uzbroić się trzeba w snajperkę i dobry karabinek bo kontrolerów ciężko zdjąć, a jest tam ich kilku. Polecam podbiegać do nich maksymalnie bo są wówczas bezbronni - no ale wcześniej to zombiaki trzeba zdjąć. Jak ktoś był już w podziemiach koło Radaru to byłbym wdzięczny za pomoc - jak tam w środku jest? Bo jak dla mnie było tam na samym wstępie stanowczo za trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem w wędrówkach do Prypeci i powiem jedno - byłem zmuszony (nie jestem dobrym graczem, wiem o tym) ustawić sobie dopuszczalny ciężar na 999 kg, bo wizyta w Radarze i eliminacja tamtejszych wrogów i mutantów skończyła się paniczną ucieczką przez całą mapę do baru

A sumiennie ostrzegałem(kilka postów wstecz),że łatwo nie jest :mrgreen: ...podziemia nie są złe,jest trochę łatwiej niż na górze,ze 3 pijawy i z jeden kontroler+kilu zombiaków...ale jak wyjdziesz to zapewne od razu zwarcie i nowa ekipa do wytłuczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.