Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mod wczoraj ukończony :)

Wrażenia z rozgrywki zaskakująco pozytywne jak na mod umiejscowiony w większości w podziemiach. Początek to pralnia w Prypeci, dalej to ciąg wydawało by się niekończących się podziemnych laboratoriów, ciągnących się pod powierzchnią całej zony, aż do Kordonu, pełnych mutantów i walczących ze sobą frakcji (niestety wszystkie wrogo nastawione do nas). Na początku mamy podstawowe wyposażenie, plus to co zdobędziemy na zombiakach, w trakcie rozgrywki zdobywamy to co nam jest potrzebne (możliwość napraw tylko na początku w pralni). Laboratoria przeszukujemy dość dokładnie (nie ma w większości naprowadzania na cele), pominięcie jakiejś części może skutkować koniecznością cofnięcia się wstecz (najczęściej brak fleszki z kodem do drzwi lub sejfu :)). Niektóre sejfy i zbrojownie nie muszą być zaliczone do ukończenia rozgrywki (ułatwiają jednak dalszą grę :)). Mod bardzo stabilny i praktycznie bezwylotowy (instalowałem z repacka), nie jest bardzo udziwniony i utrudniony, rozgrywka w niego sprawia przyjemność :). Jedyna nieścisłość w modzie na jaką się natknąłem to usprawniona broń Groza (teoretycznie zabezpieczona przed oddziaływaniem  telekinezy Burerów, ale i tak wytrącają nam ją z ręki). 

Zdecydowania polecam jak poprzednicy piszący w temacie.

Końcówka moda po dotarciu na powierzchnię Kordonu.  

ss_mkk7_12-30-18_20-36-18_(level_escape).thumb.jpg.9fccd82fa2e8decfe6c6dae23f2e529a.jpg

777393719_xrEngine2018-12-3020-47-50-85.thumb.jpg.c719271b098ea17ce3877fb806e6a719.jpg

 

 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie skopiowanie nic mu nie da, bo nie będzie miał skrótu pulpitowego do uruchomienia moda.

Mod musi być wstawiony instalatorem. Serga - Lu dodał własny instalator i ten jest dostosowany do Win dla Rosji. No i traktuje moda jak grę, pchając go na dysk systemowy, do katalogu Gry. Nie wolno mu na to pozwolić.

@Agrael  Na niesystemowym zrób sobie katalog np. POTRZASK i opcjami z drugiego zrzutu ( pytajniki w nawiasie ) wybierz go do zainstalowania moda. Na kolejnym zrzucie daj ptaszka w kwadraciku, aby nie robił katalogu w Menu Start.

Na kolejnym, ptaszek w górnym kwadracie zrobi skrót pulpitowy. Nie dawaj w dolnym, bo dodaje jakieś programowe zabezpieczenia. Nie wiem czym są. Możliwe, że to one spowodowały niewidzenie plików przez instalator.

A co dotyczy pobierania moda, to mod waży zaledwie 1.4 GB a pobieranie z google czy pclod idzie doskonale. Linki w postcie vidkunsena pod #1.

A polonizacja jest chyba na polską podstawkę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agrael - jak w/w mi ten mod przy instalacji pchał się od razu na C, nie pozwoliłem na to i skierowałem go na G, czyli tam gdzie mam mody, na C mam tylko system i tzw. programy do obsługi.

Po postawieniu dałem w opcjach na  ludzki język - Rosyjski i bez problemów.

Przy X-4 po prostu posłuchałem kolesia z rus forum - Pilota i dałem na dynamiczne i bez żadnej nakładki (pacza) przelazłem całego moda bezproblemowo.

Fleszki - trupy, plecaki lub w sejfie - otwierasz sejf a tam kody do następnego sejfu , drzwi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bonio78  Widocznie słabo podziałałeś w Prypeci. Tam można było naznajdować odpowiedniej broni po dziurki w nosie. W Tunelach Prypeci zombiaki dawały wyposażenie dla całej armii. Ale się nie martw. Po drodze możesz uzupełnić broń, lub zmienić jej rodzaj. Tylko pamiętaj, nie wolno na ślepo gnać do przodu, ale każdy lab musi zostać przeszukany w każdym jego zakamarku. Nie tylko w poszukiwaniu broni, ale tak znajdujesz część itemów pozwalających na dalszą drogę. A zombiaki to zasadniczo podstawowy przeciwnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer  - Ktoś kto ma zainstalowanego moda, może ci podrzucić plik system.ltx. Ale najpierw sam sprawdź, czy masz go w gamedacie. Ten plik z innego moda nie wchodzi w grę.

Ja z tym modem nie miałem absolutnie żadnych problemów. Raz tylko fabularny z mojej winy. Pośpiech, nie znaleziona fleszka i koniecznośc powrotu przez laby. Ale się dało i nie musiałem powtarzać gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo nie mam tego pliku a sam się chyba zniknąć nie mógł co? Kompa mam prywatnego nikt nie korzysta więc chyba jakis zły duch z moda mi w plikach nagrzebal :p może ktoś ma podrzucić system.ltx? byłbym wdzięczny bo nie chce mi się od nowa wypakowywać moda i robić podstawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.