Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek48 - witaj w klubie, zakończenie jest takie jakie jest gdy wykonujesz misję o której rozkazodawca zapomniał/nie pasuje jemu lub nie żyje a ty jesteś w tytułowej matni zarówno w trakcie jak i po misji.

Twoja relacja z misji może spowodować lawinę w sztabie na wielkiej ziemi więc lepiej dla ciebie coby cię nie było.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek48 - jak powiedział Zulus po wyjściu z przejścia na Prypeci (dialog/monolog Zulusa w Zewie)- "SBu!!!  jakiego h..a! Ja nie robię z trepami! z SBU także!".

Zulus może być tym rzeczonym "zaginionym/poległym" facetem z SBU z moda  "W matni/Zapadni" ;) :biggrin:

Wchodzisz, płacisz rubla, ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  Nie rozumiem pytania. Droga przez podziemia jest liniowa i tak pokonujesz moda. A to skorzystanie z takiego fikuśnego teleportu to dodatek i trzeba było go zrobić jak tam byłeś za pierwszym razem. Jak nie zrobiłeś, to wróć, zrób i nie trać nic z gry. Bo nie wiadomo czym może skutkować odpuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gawron promuje ten temat

Udało się. :) Kolejny mod zaliczony. Powiem tak, były momenty że chciałem kompa przez okno wywalić. Faktycznie irytujące stworki na prostej w X-9 to dramat. Ale trochę pokombinowałem granatnik do przodu  i jakoś poszło ;) Ze spokojem da się przejść tego moda. Co prawda ubogi jest w pancerze ;)  w całej grze znalazłem tylko bułaty i ten striłoka strasznie zniszczony ;) ale moda oceniam pozytywnie.

Rozgrywka liniowa powodowała, że jakiś bugów czy mega zagwostek gdzie dalej raczej nie należy się spodziewać. Trochę szkoda tego zakończenia ;) bo liczyłem na wycieczkę po Kordonie no ale cóż..

 

Ogólnie polecam ;) podziemia fajne.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Prypeci wszystkie naprawy były za darmo, więc to co było znalezione przed pójściem do podziemi można było doprowadzić do świetności. I zauważyłem, że broń tak naprawiona, prawie się nie zużywała. A jak pancerz mi postrzelali, to zawsze na czas znalazł się nowy, stosowny do działań w następnym labie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wreszcie skończyłem tego moda, aż dziwne, ze teraz dopiero ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić taką wyprawę w podziemiach :) Od zawsze praktycznie każdy mówił, że najbardziej klimatyczne w stalkerze są "laby".

Co na plus:

Wyjściowe założenia historii są bardzo proste (łączy się z grami) ale dzięki znajdowanym informacjom na pda mamy jakąś opowieść, która pozwala nam poznać historię tego co się ostatnio działo w laboratoriach.

Bardzo fajne mapy, kilka widziałem chyba po raz pierwszy.

Brak mozliwości naprawy i modernizacji sprzętu, akurat w tym modzie jak znalazł.

Mod ładny, stabilny, bezwylotowy.

Fajny ten mod taki nie za długi, nie za krótki ;)

Co mi trochę nie pasowało:

Ostatnie laboratorium, wielgachne, dodatkowo nawalone tych mutantów zatrzęsienie.

Trochę monotonne te zadania, no bo w sumie szukanie tylko kolejnych kodów do przejść. no niby w sumie to logiczne, mamy znaleźć drogę ucieczki i nic więcej nas nie powinno obchodzić ale można to było urozmaicić. Dobrze, że mamy te wszystkie notatki to buduje to klimat.

Można było walnąć jakiegoś npca od czasu do czasu, z misją, już myślałem, że tak będzie jak spotykamy najmusów i idziemy do Mózgozweglacza. Akurat można było zrobić z takiego chwilowego sojuszu punkt zaczepienia do paru zadań w tych podziemiach.

Odrzut AK 74 to śmiech na sali, po krótkiej serii już celujemy w sufit.

Taki urok moda z labami ale parę razy wchodzę do pokoju no i dylemat czy iść w lewo czy w prawo. Wybieram np prawo, idę, idę i drzwi do następnej lokacji ;) Noż kur... trzeba było iść w lewo miałbym teraz wszystko zebrane i nie trzeba byłoby się wracać :) ale to może akurat mój pech.

Tips: tachajcie PKMa i ammo do niego, chyba najlepszy sposób na szybkie pokonywanie mutantów, szczególnie tych silnych.

Moja ocena: 8/10

W polonizacji nie znalazłem żadnych baboli. Good job @gawron

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem nic wyżej,bo nie chciałem spojlerów. 

Nie mogę wydostać się z X-8, znalazłem flesha z wiadomością o tym, że tylko 1 osoba znała te kody do wyjścia. Przeszukałem chyba wszystko oprócz jednego pokoju z tym 3 burrerami, w moim przypadku są one nieśmiertelne, granaty i reszta nie dają rady, to jakiś bug czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulinnio - Są jak najbardziej śmiertelne. Można je rozwalić, nawet nie mając km -u. Trzeba tylko znaleźć na nie sposób. Albo strzelać jak nie emitują tego impulsu, rzucać granaty jak biegną, aby nie odrzuciły, albo sposobem. Jak bez ich zabijania zrobił to gracz, zobacz na filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=sUXDQF1bzQ0

A skoro przed Tobą moda ukończyło już kilku graczy, to wniosek że się da. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinnio - granaty rzucasz obok nich tak żeby fala wybuchu - zaczepne lub obronne - odłamki poszły na nich.

Burery odbiją granat ale nie w/w fali wybuchu i odłamków.najlepsze byłyby granaty Clustera ale ich nie ma w zadnym m odzie i podstawkach - podobno konwencja po I WS zakazała ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja ukończona, po dość długim rozbratem ze stalkerem. Dobrze że ktoś w końcu pomyślał o modzie w podziemiach, modzik w sam raz jeśli chodzi o długość. Kto lubi dziki zachód w stalkerach (dużo strzelania) będzię zadowolony. Fabuła nie porywa, brakuje trochę npc kwestowych dla urozmaicenia, ale klimat lokacji robi swoje. Czasami można się zgubić bądź pominąć fleszkę. Po raz kolejny wielkie słowa uznania dla @gawron za super spolszczenie. Warto zagrać optymalizacja na plus, mod stabilny oraz bez wylotowy.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stanley napisał:

Szkoda że nie podano wymagań, nadaremno ściągałem. Wymagania to win7 w górę a ja mam xp.

Wybacz, nie było i nie ma takiej informacji u źródła, z którego korzystałem. Informacja o wymaganiach systemowych pojawiła się, na niektórych stronach dopiero po pojawieniu się repacka od Serega_Lus, ale to sprawdziłem dopiero po Twoim wpisie. Oczywiście informacja o wymaganiach systemowych została umieszczona w #1 tematu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie mam taki dylemat przy przejściu do x-4 czy mógłby który pomóc w tym co z tym zrobić .


FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRenderPC_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 63
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: crete\crete_pol_brown_1
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.