Skocz do zawartości
OldMan

OP-2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę, ale przy pierwszym uruchomieniu HUD był. Chciałem zmienić język na eng i już potem nie było.

-----------

Rzeczywiście, pomajstrowałęm przy plusie na numerycznej i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, boberm napisał:

Lekkie pzrejęzyczenie i zbyt skrótowe myślenie - winienem napisać Numpad +. U mnie działa .

Żadne przejęzyczenie, zrozumiałem Cię od razu. :) Mimo wszystko nadal nie działa. Opisany przez @trurl3 także nie działa, a i sprawdziłem co radzi @kondotier. Zaptaszkowałem tego huda w opcjach, aż miło... ale nadal się nie pojawia. Nie jest to jakaś wielka niedogodność, ale mimo wszystko...

edit: Ehh człowiek ślepy czasami... wielkie podziękowania dla @kondotier za wstawienie screena gdzie jak BYK jest napisane, żeby zmienić linijkę hud_indicators_visible OFF/ON w pliku user.ltx :) Wszystko działa, hud jest.

Edytowane przez Czujny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W koncu się doczekałem. Właśnie ściągam te cudo. Polonizację przygotuję, prędzej czy później ze wskazaniem na później. Bardzo krucho u mnie z wolnym czasem. No. chyba, że ktoś już ją robi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OP 2.1 tyle czekania i jest  :) Ciekawi mnie czy faktycznie wzięli się za silnik i będzie mniej wylotów itp... :)  Ale poczekam na spolszczenie  i patche ....  Z OP 2.09 psułem sobie save ;( dlatego postanowiłem poczekać na OP 2.1 ;)
Pozdrawiam użytkowników  StalkerTeam Tłumaczy , expertów i ogólnie miłych ludzi :)

Edytowane przez WojownikAdanosa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kobal napisał:

W koncu się doczekałem. Właśnie ściągam te cudo. Polonizację przygotuję, prędzej czy później ze wskazaniem na później. Bardzo krucho u mnie z wolnym czasem. No. chyba, że ktoś już ją robi. 

Chętnie pomogę, mam trochę czasu... emerytura... ;)

Widzę, że w tym modzie pliki tekstowe są wielojęzyczne. to może (może) trochę ułatwić tłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WojownikAdanosa napisał:

Ciekawi mnie czy faktycznie wzięli się za silnik i będzie mniej wylotów itp...

Dojechałem do Jantaru. Stabilnie i spokojnie. Jesten poza domem i w chwili obecnej pogrywam na A Aspire  ( I5 plus 16 GRam plus SSD 256) - nie na natywnej rozdzielczości , ale na 1366 x 768  na  maksymalnych ustawieniach - i OPek daje radę . Ergo - nie jestem informatykiem - ale wydaje mi się że mod jest pożądnie przygotowany w kontekscie stabilności i wydajności.

Edytowane przez boberm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kobal @trurl3 jeśli szukacie kogoś do pomocy, to ja chętnie zgłaszam swoją kandydaturę. Co prawda mój rosyjski jest na przeciętnym poziomie ;) ale co prostsze rzeczy mogę wam zdjąć z barków. Słyszałem od Trurla, że są też teksty w j. angielskim, a że w tym poruszam się perfekcyjnie (nieskromnie mówiąc), to jak najbardziej mogę też wziąć je na warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to do boju... Odkurzam narzędzia i wiedzę o plikach. Nie poczuwam się do organizacji ekipy, ale myślę, że każdy weteran się przyda - witam Czujnego! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, kochani, dziękuję za odzew, ale nie podejmuję się organizować tłumaczenia... Trochę wypadłem z kursu. :) Ale przynajmniej w ten sposób @kobal będzie wiedział, że ekipa się tworzy. Potrzebny jest prowadzący... Myślę, że wykorzysta zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio co prawda znacznie pogorszyło mi się zdrowie i miałem skończyć z tłumaczeniami, ale jeżeli będę potrzebny, to się zgłaszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bywało, że zwykle zajmowałem się plikami uzbrojenia i pancerzy (inne też bywały) i mogę to z @boberm robić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Miło będzie w tak znakomitym gronie obrobić tego moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, trurl3 napisał:

Heh, kochani, dziękuję za odzew, ale nie podejmuję się organizować tłumaczenia... Trochę wypadłem z kursu. :) Ale przynajmniej w ten sposób @kobal będzie wiedział, że ekipa się tworzy. Potrzebny jest prowadzący... Myślę, że wykorzysta zgłoszenia.

Myślę, że skoro @kobal tłumaczył poprzednie OP, to jak najbardziej powinien tutaj grać pierwsze skrzypce i zarządzać zasobami ludzkimi, które pojawiły się tłumnie i wyraziły chęć pomocy w tłumaczeniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi