Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

4 godziny temu, Ignachinio napisał:

A spoko ale w grze widzę 28 artów mam tyle miejsca :D Tylko nie mogę ich założyć.

A może masz blokadę atrybutów ochrony ? Arty moga dawac Ci osłonę tylko do pewnej wartości wynikającej z wyboru trudności rozgrywki. 

Boberm ma rację sprawdzałem u siebie tu masz opis jak to obejść
https://stalkerteam.pl/topic/7429-poradnik-jak-usun%C4%85%C4%87-p%C4%99kaj%C4%85cy-plecak-i-blokad%C4%99-artefakt%C3%B3w/

Haha nie no bez żartów, czy oni serio myśleli że ktoś miałby główkować tygodniami gdzie jest ten głupi schowek? 

Zauważam drastyczny skok trudności w tych zewowych lokacjach, wszędzie monolit i jeszcze z wypasionymi broniami i metalowym pancerzem 

A gdzie jest D-panteol w szpitalu? Podejrzewam że też gdzieś wciśnięty w szparę wielkości główki od szpilki 

Ale weźcie też pomyślcie co to były za typy co wymyślali te miejsca na schowki (np latali sobie po mapie i szukali miejscówek to nie jest jakiś wielki problem), a później sprawdzali czy da się jakoś dotrzeć do tego miejsca w "normalny" sposób :D

W tym modzie Soljanka wydaje się łatwa przy kwestach które dodaje samo OP, czyli fabuły z tymi trudnymi schowkami np fabuła snajpera, kartografa, kryształowe czaszki, schowki wolazara i wiele wiele innych. Dla mnie to bardzo ciekawe:)

54 minuty temu, Zwinny napisał:

A gdzie jest D-panteol w szpitalu? Podejrzewam że też gdzieś wciśnięty w szparę wielkości główki od szpilki

Tutaj masz film jak gościu robi to zadanie:

Spoiler

Jest jeszcze egzoszkielet Don Kichot i ma o 20 kg większą nośność niż Czarnego Doktora, inne statystyki są podobne. Zdobędziesz go w leżu Fenrira na Wysypisku. 

O co chodzi w tym zadaniu na odzyskaniu karabinu łukasza na jupiterze? Znalazłem schowek złodziei i mnie zaatakowali, zabrałem jednemu z nich pda i tyle, nie ma tam żadnej informacji o lokalizacji broni :question:

@Zwinny cofnij się w zapisach do tego momentu i zobacz czy któryś go ma.

@Ignachinio Pojawiają się przy tych trzech kamieniach po rozmowie z krzyżem. Nie spiesz się z tym zadaniem...Warto ożywić Chemika Żywym sercem jeśli takie masz.

Nie wiem, czy dobrze Ci odpowiem bo sam tylko raz miałem to cudo i było to spowodowane wgraniem ułatwień nie do tej wersji moda. Może spróbuj zainstalować te od danej wersji. Ale mówię ja się na tym nie znam jakoś super. Ewentualnie zwróć uwagę na silnik gry. Czy na pewno podmieniłeś.

A najlepiej zapytaj @wariat albo @tom3kb może oni pomogą. :)

Nie wiem, ja grałem z tym napisem, nie usuwałem go i jakoś mi to nie przeszkadzało. 

Był na rosyjskich forach taki czit który usuwał ten napis, ale za nic nie mogę go odszukać.

Jak ożywisz Chemika dostaniesz osiągnięcie. Po ożywieniu będzie też dawać zadania cykliczne na naboje, jak wszystkie wykonasz też będzie osiągnięcie. Sam zdecyduj, czy warto go uzdrawiać:biggrin:

@MruwneikeJak już zapisałeś grę z napisem developer to za nic go nie usuniesz, trzeba grać zanim go nie było niestety 

Ale posrana jest ta misja na zatonie z gostkiem który stoi na minie, męczyłem się z tą falą psów chyba coś koło 10 razy a jak się udało i zrobiłem zapis potem zginąłem to za każdym razem jak go wczytam to on od razu wybucha

I cyk od nowa się męczyć