Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

Taa ukończone zadanie.

Parę pytań :)

Gdzie jest manometr dla Wkręta? Szukałem na bazie bandytów i nie mogę go trafić.

Gdzie szukać wideorejestratora dla Woronina od bandytów komputer znalazłem.

Gdzie jest traktat naukowy w X-16

:) Z góry dzięki za odpowiedź

@Ignachinio manometr do miotacza płomieni? A on nie miał być też w bazie Wolności na Magazynach Wojskowych? Zerknij w opis.

Bo ja pamiętam, że coś znalazłem tam w tych zielonych skrzyniach co jest ich dużo na peronie w bazie. Tylko nie pamiętam co to było :)

Może być też chyba w pokoju handlarza w bazie Wolności, zabierasz przez okno.

Bo w bazie bandytów może być w kilku miejscach w tych nowych pokojach. Jeden pokój to ten w tym pomieszczeniu co normalnie w Cieniu ucieka się z bazy tunelem z anomalią (odwróć się od tunelu o 180°), a drugi jest jak wchodzisz do bazy tą rurą koło jeziorka (pierwsze wchodzenie) to po lewo są zombie ale jak pójdziesz prosto i w prawo to na "pierwszym" poziomie też jest pokój. Trzeba chyba zeskoczyć z góry bo drabiny tam chyba nie ma.

Zdjęć z bazy bandytów parę w temacie jest, przedmiot na rurach od grzejnika, pod biurkiem, za szafką.

@Ignachinio Wideorejestrator - tam gdzie znalazłeś komputer leży notatka na ziemi, podnieś ją i będzie napisane że urządzenie jest wyniesione do wioski pijawek 

Traktat naukowy - chyba na górze w tym pomieszczeniu z komputerami gdzie jest szczelina przez niedomknięte drzwi, na wprost od razu po wejściu do x16 albo w pomieszczeniu po prawej gdzie leży ciało ducha

Edited by Zwinny

Mam takie pytanie, wiem że było o udźwigu kilka razy ale ja mam trochę inny problem. Po podniesieniu udźwigu nie mogę się ruszyć bo GG jest "zbyt zmęczony żeby iść dalej" mimo że w plecaku 46kg. Wgrałem też pliki actor i system znalezione w tym temacie wstawiane przez innych ale w dalszym ciągu ten sam problem. Czy może ktoś podpowiedzieć jak zrobić żeby podnieść udźwig i żeby po oddaniu pół kroku GG nie tracił całej staminy ?

Edited by ramirez12

Dzięki za filmik szczególnie za koty :D powiedzcie mi Pancerz wschód tłumi wszystkie odgłosy czy to oznacza ze na legalu można do kota podbić?

Ktoś podrzuci jeszcze raz gdzie są te części dla docenta? Bo płytki z MP mam, z bagien też ten sprzęt, sacharow swoje dał, i wybieram się na plac budowy.. i mam wrażenie, że czegoś mi brakuje :P