Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

Wybijcie mi z głowy tego moda bo mi po niej chodzi :052: a wiem że nie jest dla mnie bo nawet jak uda mi się go zassać i postawić to zęby na nim zjem tak jak na NS16 a ten jest jeszcze trudniejszy :037:

Z tego co pamiętam (ale pamięć zawodna jest) poszukał bym przy stacji kontenerów. (tam gdzie kord leżał) chyba że  to nie to zadanie, to coś mi świta że kiedyś ich ganiałem po środku mapy.. Ale nic nie obiecuję. Panowie takie pytanie.. udało wam się więcej 3G60 (granatnik rewolwerowy ale ten zwykły) znaleźć ? Bo ja mam jeden i parę zadań na niego. Idzie go gdzieś kupić dostać? To samo z Glockami dla Jurika idzie dostać gdzieś duplikaty?

Tych glocków wszystkich to mam zatrzęsienie i one za zadania wpadają tak w ogóle to nie miałem takiego zadania dla jurika, granatniki podobnie, za cykliczne też chyba czasami  

Edited by Zwinny

Tak w ogóle jak bierzecie jakieś zadanie cykliczne i jest pokazana nagroda, a za bardzo wam nie pasuje to wychodzicie, znowu wybieracie to samo zadanie już jest inna i tak kilka razy. Przeważnie jest kilka wariantów co można dostać więc można sobie trochę dopomóc gdy np potrzebujemy czegoś bardziej niż to co nam proponują od razu.

@wariat- Dzięki zobaczymy czy pójdzie ten set bo jest pod 7.2

Poszło i prawie wszystko gra a, czy ktoś wie jak wyłączyć kołysanie GG w opcjach patrzyłem i raczej tego nie ma

Edited by suchyyy1

Witam mam mały problem ze strzelba dla Lisa. Prapor chce za nią Bagnet do Mkb.42H, ale po zrespieniu go nic się nie dzieje kupić za 200000 tez się go nie da. Poradzi ktoś.

Nie tylko Adrenalina go ma, ja kiedyś u innego handlarza go przegapiłem, a potem nie chciał pojawić mi się długo w asortymencie.

I on chyba maks kosztował 20tyś nie 200.

Długo mi to zadanie wisiało bo liczyłem, że znajdę albo dostanę w nagrodę ale ostatecznie musiałem świnkę skarbonkę rozwalić i kupić.

Najnowsze informacje z 17.02.2020r z prac nad OP 2.2.

Trwają intensywne testy i łatanie błędów w nowej wersji.

dwSCevydTco.jpg

Dużo zmian w różnych elementach moda, np:

Zmiany w wątku Szachisty, w notatkach, teleportach itd.

Zmiany w starej fabule Solianki na lokacjach Limańsk, Generatory, Szpital.

Unikalne egzemplarze broni do zdobycia w pojedyńczych sztukach.

TlvSfttFKeU.jpg

Podczas zadania od Borowa na strzelanie do butelek mamy dostawać smsy z ilością już zniszczonych. 

Nieśmiertelniki monolitu uzyskamy tylko od Mistrzów.

Duże zmiany w starej fabule, nowe zadania, część starych usunięta.

Zmiany w spawnie na lokacjach.

KFs_9qHGCy0.jpg

Pojedyńczy detonator do wszystkich rodzajów ładunków wybuchowych.

Spanie w bezpiecznych miejscach, na niektórych lokacjach sen praktycznie niemożliwy z powodu braku takich miejsc.

1UUk6Ec8VPE.jpg

Trochę nowych wysokiej jakości modeli broni.

Zmiany w animacjach dłoni i broni.

wdmA1oRLj4M.jpg

Zmiany w warunkach zdobywania niektórych osiągnięć.

Poprawki i zmiany w opisach zadań, broni, przedmiotów, a także w dialogach.

RK193c0sR1A.jpg

Nowe ikony.

Nowe i przerobione stare questy.

Różne mniejsze i większe zmiany i poprawki w smsach, teleportach, warunkach zaliczania zadań i blokowania linii fabularnych.

y8bpJvGJIsY.jpg

Nowa fabuła na lokacji Dolina Szeptów.

Godzinę temu, naznaczony09 napisał:

Mogliby stworzyć jakiegoś nowego moda, a nie ciągle łatać tego gniota.

No ale innych modów to masz pełno do wyboru więc w sumie nie wiem o co ci chodzi :)

@tom3kb Ale od nich chyba nie ma nic innego poza Solianką. Tego kolosa można by podzielić na 10 mniejszych modów. Mniej zbugowanych modów. Przynajmniej można by było je powtórzyć, jak coś się schrzani, bo trochę słabo jak coś się zwali w połowie gry, to raczej nikomu nie chce się grać od nowa.

A no w tym względzie to masz rację, w sumie jak i tak robią nowe linie fabularne i zmieniają i dodają questy to z tych samych rzeczy by coś sensownego i sporego złożył tylko trzeba by jakąś fabułę wymyślić sensowną :) 

Panowie i Panie schowek Brata Cienia Monolitu na magazynach. Gdzie go znajdę pod płytą obok BTR nie ma. Teleportowałem się z Agro do niego i nic.. Czy może jest gdzieś indziej?

Robię to bez egza kamuflującego.