Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

Póki co u mnie na bagnach są najczęstsze wyloty z wszystkich dostępnych podstawowych lokacji, także nic nadzwyczajnego.

Panowie Bagna schowek złodzieja od Aleksandrowicza. Piec przypuszczalnym lokacji na bagnach w każdej śmiech i losowy potworek. Ostatnia którą odwiedziłem to obok gospodarstwa mścicieli. Nigdzie schowka nie ma? Ktoś coś?

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

Panowie Bagna schowek złodzieja od Aleksandrowicza. Piec przypuszczalnym lokacji na bagnach w każdej śmiech i losowy potworek. Ostatnia którą odwiedziłem to obok gospodarstwa mścicieli. Nigdzie schowka nie ma? Ktoś coś?

rzuć okiem na priva....

Takie pytanie - Mam problem ze schowkiem kostii za lasem na wysypisku, mianowicie nie mogę go znaleźć. Patrzyłem też na poradnik do OP-2 i w tym miejscu gdzie powinien być nic nie ma.

Pytanie - schowek powinien być w tym samym miejscu i w ogóle się nie pojawił czy jest w jakimś miejscu którego nie mogę odkryć?

Chodzi Ci o ten schowek?

od 2:36 na filmie? Schowki Kostii są zasadniczo w tym samych miejscach od dawien dawna. :) Musisz tak jakby wyjść z lokacji. 

Pany olać to zadania na schowek złodzieja na bagnach? czy on się kiedyś pojawi?

Edited by Ignachinio

Zebrałem dla Wasyla cały komplet skat-15 i moduły do niego, ale zadanie nie idzie do przodu "znaleźć prototyp wojskowego pancerza" to zadanie wisi już dość długo. Na filmikach widzę, że im też się nie zalicza. O co z nim chodzi?

2 godziny temu, Pure napisał:

Zebrałem dla Wasyla cały komplet skat-15 i moduły do niego, ale zadanie nie idzie do przodu "znaleźć prototyp wojskowego pancerza" to zadanie wisi już dość długo. Na filmikach widzę, że im też się nie zalicza. O co z nim chodzi?

Prototyp wojskowego pancerza znajdziesz w trakcie wykonywania zestawu misji na Bagnach dla Swibłowa dotyczących aktywności wojskowych - ostatnia składowa to zabić zwiadowcę który ma ten prototyp o dzwięcznej nazwie "Gagarin":033:.

Linia questowa Skat-a to całkiem inna bajka.

Edited by boberm

W wersji 2.0 te zadania o których mówi @boberm zaczynały się dopiero po odnalezieniu Dragunova w Prypeci. 

To tylko znikoma wskazówka, bo w 2.1 jeszcze do tego zadania nie doszedłem (a szczerze mówiąc w ogóle go nie brałem choć mam je dostępne), ale skoro 2.1 ma mnóstwo wspólnego z 2.0 nie zaszkodziłoby tego sposobu spróbować. 

@anatol w temacie jest napisane, że patch finalny ;) więc raczej tak.

Chociaż możliwe są małe fixy.

Patch jest kumulatywny, można instalować bezpośrednio na czystego moda lub na któryś z patchy 6.2, 7.3.

Przed instalacją patcha jeśli instalowaliśmy łatkę stare odgłosy karlików, musimy usunąć z moda plik gamedata.dbz_rsk.

Bo dla 8 był poprawiony.

Jeśli się tego nie zrobi możliwe wyloty w różnych sytuacjach.

Nie mam dostępu do kompa z O.P 2.1 to nie wiem czy mamy taki plik. Czy był, dodany w patchach czy to tylko jak ktoś osobno ściągał. Mógłby ktoś zerknąć.

Sugeruję go gdzieś wyciąć, zainstalować patcha 8.0 i zobaczyć czy pojawił się nowy, większy.

Najlepiej jakby @kobal się wypowiedział bo w temacie moda jest jeszcze to:

"

Старая озвучка карликов для патча №8k

Ссылка Прикрепленный файл  gamedata.dbz_rsk_8.7z   50.26К  25 скачиваний

Установка: распаковать архив в папку с игрой. 

Удаление: удалить из папки с игрой файл gamedata.dbz_rsk_8

"

Ale nie wiem czy to trzeba też wrzucać czy jest już w patchu?

W skrócie info tutaj:

http://stalker-worlds.ru/forum/topic/10555-ofitcialnaia-tema-moda-obedinennyj-pak-21-opis/

27 minut temu, Ignachinio napisał:

Podrzuci ktoś link do tego 8.0?

No przecież jest w tym linku wyżej.

https://drive.google.com/file/d/13GkQ5nApxG9VoaZwUCD9RXOBpDrcZA-8/view

https://yadi.sk/d/vrVuk6jdd7jBgA

Czy będzie działać? No czego nie jestem pewien to napisałem wyżej :)

Możesz zostać  naszym testerem :D

Na razie linków do pierwszego posta nie wrzucałem bo czekam na rozwianie moich wątpliwości od kogoś bardziej obeznanego w temacie.

5 minut temu, tom3kb napisał:

O jaki cwaniak ;)

No przepraszam bardzo ;) ale ja nie umiem testować modów. Jeszcze bym powiedział, ze wszystko gra a by nie grało ;) Ja mam pecha do takich nowości.

Patch 8.0 zawiera polską wersje językową z naniesionymi wszystkimi znalezionymi do tej pory poprawkami błędów w tekście. W związku z tym, po instalacji należy usunąć z katalogu gry wcześniejsze minipatche z poprawkami tekstu. Chodzi o pliki gamedata.dbz_patch7_text01k / 02k / 03k / 04k. Dla tych co stosują jakieś ułatwienia w grze ( czyli do wszystkich ) Po instalacji patcha 8.0 niektóre z tych poprawek moga przestać działać lub zaczną powodować błedy. Wszystko zalezy od tego czy w patchu 8.0 zostały zmodyfikowane pliki będące częścią tych ułatwiających życie poprawek.