Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

9 minut temu, Ignachinio napisał:
10 minut temu, Ignachinio napisał:

podrzuci ktoś wszystkie te niewidzialne schowki.

Trzymaj. 

Spoiler

Godzinę temu, Zwinny napisał:

Gdzie jest ten skład broni w zapomnianym lesie? Zadanie dla żyły

Pod wejściem do doliny mroku, prawie róg mapy przy samym kamieniu

Jestem dawno po po x-10 w pda mam misje schowek stierloka i artefakty stierloka, ale na Radarze na ostatniej wieży nie ma schowka. Czy są jakieś warunki by się pojawił???

@suchyyy1 Chodzi Ci o ostatni schowek Strieloka "w niebie nad Radarem"? Wisi na niewielkiej platformie między antenami. 

A co do schowka z artefaktami Strieloka, to droga do niego prowadzi przez 2 restryktory w których musisz się pojawić, wtedy schowek się zrespi. Znajdują się na platformach na jednej z anten.

Tutaj masz pokazane jak się do niego dostać.

Spoiler

Panowie chyba się zgubiłem. labirynt dwa zadania zabić cienia monolitu. Zachar mówi o schowku w Prypeci wschodniej (do którego dostać się nie mogę bo nie mam przejścia).

Mam też zadanie na szkatułkę i sejf. Labirynt czysty tylko Cień się kręci :P Poszedłem na dół znalazłem teleport przeniósł mnie na drugi poziom, znowu teleport i jestem na szczycie przy wyjściu. Co robię źle? Albo gdzie źle idę?

@Ignachinio Po wejściu w teleport na dole nie wchodź do drugiego, w pomieszczeniu obok będzie szkatułka leżeć na ziemi

Chyba tak to było

Zabicie cienia widocznie nastąpi w późniejszym etapie gry, mi też to zadanko wisi

Edited by Zwinny

Cienia monolitu zabijemy bardzo późno, tak jakby zabijemy także bez zmartwień. Ciekawe czy ktoś wpadnie na to jakim sposobem :D

6 godzin temu, Ignachinio napisał:

Zachar mówi o schowku w Prypeci wschodniej (do którego dostać się nie mogę bo nie mam przejścia).

@Ignachinio Przecież już Ci tłumaczyłem na poprzedniej stronie kiedy dostaniesz przejście na tą lokację. Rób fabułę na to egzo... i bądż cierpliwy:)

@Ignachinio Wcześniej jak ratowałeś tego gościa w labiryncie i zabrałeś od wartownika notes z zapiskami tam tez były inne kody bo takich kodowych drzwi jest 3. Trzeba tez wpisywać tamte kody.

Masz je chyba w opisie zadania.

Edited by wariat

12 minut temu, Zwinny napisał:

Gdzie jest schowek strieloka w hangarze w barze

W tym zamkniętym hangarze obok północnego posterunku Powinności. Wejdziesz do niego od strony przejścia do Dziczy tam jest taki murek i z niego wejdziesz do środka. Plecak będzie w rogu za rurami.

A schowek Sowy jest tutaj

Spoiler

Edited by wariat

@suchyyy1 Żaden problem. A o jaki beilis Ci chodzi? ten dla Kuzniecowa? Bo w grze są 2 różne jeden dla Kuznieca drugi dla handlarki w Kurczatowie 37. 

Sprawdż sam jeden ma nazwę leker_beylis a drugi leker_baileys. 

32 minuty temu, wariat napisał:

@suchyyy1 Żaden problem. A o jaki beilis Ci chodzi? ten dla Kuzniecowa? Bo w grze są 2 różne jeden dla Kuznieca drugi dla handlarki w Kurczatowie 37. 

Sprawdż sam jeden ma nazwę leker_beylis a drugi leker_baileys. 

Dziękuję sprawdzę a mam pytanie co z Astronomem samo wyjdzie w praniu czy mam go szukać. Pytam bo kiedyś w NS 2016 coś nie mogłem pchnąć fabuły dalej.

@suchyyy1 Wyjdzie w praniu, ale użyj dobrego proszku.:D:D

A tak na poważnie to dopiero po Generatorach będziesz miał zadanie wybrać się do Kła na CEA-2 i wtedy będzie finał Astronoma.