Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

1 minutę temu, Ignachinio napisał:

Panowie ulepszenia do SKAT-15M lezą na swoich miejscach z NS czy jakieś nowe miejscówki?

Dostajesz je za zadania.

A u mnie młot leży w schowku :D bo za dużo waży, a przez 30 kilka dni gry stępiłem na razie jeden nóż, a co to za problem kupić inny?

Więc nie widzę tu jakiegoś mega utrudnienia. Na coś te rubelki w końcu się w modzie zbiera. :) Tłumiki też się niby zużywają ale zanim to się stanie to pewnie zdobędziemy z 10 następnych.

Noży do kupienia jest multum do wyboru, miałem też jakieś w nagrodę, z "broni białej" widziałem też saperkę do kupienia u barmana bodajże.

Ja młota zepsułem i nie mogę bez niego wziąć questu u siaka na rozbicie głowy snajperowi

Strzelam że to będzie pewnie ten snajper Fenrir o którym mi wisi zadanie w pda od początku gry 

Edited by Zwinny

Za jakie zadanie miał Ci dać dane na schowek?

A tak poza tym pamiętam że Kuzniec daje tylko namiar na schowek z notatką z szyfrem w Czerwonym lesie i jest to w PDA jako zadanie.

2 godziny temu, tom3kb napisał:

A u mnie młot leży w schowku :D bo za dużo waży, a przez 30 kilka dni gry stępiłem na razie jeden nóż, a co to za problem kupić inny?

Więc nie widzę tu jakiegoś mega utrudnienia. Na coś te rubelki w końcu się w modzie zbiera. :) Tłumiki też się niby zużywają ale zanim to się stanie to pewnie zdobędziemy z 10 następnych.

Noży do kupienia jest multum do wyboru, miałem też jakieś w nagrodę, z "broni białej" widziałem też saperkę do kupienia u barmana bodajże.

No zgadzam się pod warunkiem, że chcesz przez cała grę używać popularnych noży (takich które idzie kupić) a nie tych wymyślnych :) Ale co kto lubi ;)

Panowie podrzuci ktoś albo napiszę kto jeszcze daje en likier bo mam na razie 6 sztuk i jajo.

@wariat Dobra - ślepy jestem nie zauważyłem, dzieki.

Niestety coś znowu nie działa (jak zwykle) - mam wszystkie niezbędne do modyfikacji rzeczy(po jednym z każdego granatnika, BMK i artefakty) a Wasyli nie chce gadać. Dość typowe jak na moje OP-2.1 :P

31 minut temu, PainChiller napisał:

mam wszystkie niezbędne do modyfikacji rzeczy(po jednym z każdego granatnika, BMK i artefakty)

Upewnij się jeszcze, czy masz odpowiednią ilość gotówki:)

Na pewno mam wszystko - nawet upewniałem się respiąc wszystko ze spisu potrzebnych rzeczy.

A pieniędzy tyle bo nic za nie nie kupuje :v. Amunicja sama z wrogów wypada, broń i pancerze same się znajdują - na co miałbym je wydawać xD?

Edited by PainChiller

W końcu nadszedł ten uroczysty moment i spotkała mnie emisja na Jantarze idę zrobić fotkę i co się okazuje, że zadanie się nie zalicza. A dlaczemu? Ponieważ emisja jest o 4 w nocy a zadanie można wykonać od 8-21. Porąbane co nie?

Panowie jestem na generatorach dostałem zadanie na dosje  Astronoma idę otworzyć drzwi biorę dezaktywator teleportu idę na spotkanie po to dosje ale nikogo nie ma. Pędzę na Niezbadane T. i teleport się nie wyłącza nie mam żadnej wiadomości wszystko zajmuje ok 1h. Nie pomaga teleportacja na Magazyny wojskowe i od razu na NT. Co mam zrobić???