Jump to content
OldMan

OP-2.1

Recommended Posts

Czy snajper Warg, na dachu budynku w Agropromie jest ważny? Ktoś (chyba Kotobehemot) mi kazał robić z nim misję, on miał zabić cel, a ja osłaniać. Na razie nie chce ze mną gadać w ogóle, a przy którymś spawnie bandytów i wojska w kompleksie mu się zginęło. Nie było żadnej wiadomości na czerwono, że zginęła jakaś ważna postać. Może on ma sobie zginąć?

43 minuty temu, Ignachinio napisał:

Kto normalny daje w takich miejscach schowek?

Op w ogóle nie jest normalne...:D 

Do tego schowka skaczesz tak jak do poprzedniego. Tu jest troszkę łatwiej bo ten jest chyba niżej niż poprzedni.

@tom3kb Zadanie z nim daje Kostia na MW. A czy jest ważny, nie wiem, chyba nie, skoro nie miałeś napisu na czerwono jak zginął. Tak czy inaczej, pózniej nie będzie Ci do niczego potrzebny, w ogóle już go więcej nie spotkasz, nawet jakby przeżył. Wiec możesz go olać.

Edited by wariat

7 godzin temu, wariat napisał:

@Ptachu Na tej stronie masz różne narzędzia, wypakowane pliki, antycheat i inne bajery do OP 2.1:

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Anty czit da się wyłączyć, było już to wałkowane kilka razy w temacie.

Dziękuję bardzo o przepraszam za Offtop :v Skończyłem przygodę z OPekiem po tym jak się wnerwiłem na ekonomię gry :) Dziękuję ! :)

To jakiś bug z tym frycem mi też jak poszedłem po konsole zastawił drogę i nie idzie wejść do andersona.Panowie jaki współczynnik odpowiada za przykuc w pliku aktor. może tak uda mi się pokonać gada jak spłaszcze się jeszcze bardziej.

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

To jakiś bug z tym frycem mi też jak poszedłem po konsole zastawił drogę i nie idzie wejść do andersona.Panowie jaki współczynnik odpowiada za przykuc w pliku aktor. może tak uda mi się pokonać gada jak spłaszcze się jeszcze bardziej.

Zrób tak jak ja u mnie pomogło

Weź jeszcze raz zadanie na konsolę i kiedy fryc jeszcze nie stoi w przejściu, zablokuj go skrzynkami żeby nie mógł stanąć, skrzynki są na strychu za tym dziadkiem, wracając z konsolą powinien już skrypt zaskoczyć

Też mam pytanko, skąd wziąć czerwony mózg kontrolera? Najlepiej na jakiej lokacji łazi żeby go zdjąć

Edited by Zwinny

Lipton Skrzynki rozbiłem... i nie mam ich :( Muszę je przytargać z innej części lokacji w takim razie.

Mózg, najlepiej z zadań go zdobyć. A tak jest mega losowo, może być na Bagnie, albo CEA-2. To jest jakiś algorytm za którymś razem ci wypada tak jak czerwone macki i łapki tylko, że rzadziej.

A jest komuś znane jakieś narzędzie do przenoszenia rzeczy? Pielgrzym siedzi w piwnicy w jednym z domów bo tam utknął, myślę że z tego powodu skrypt nie chce zaskoczyć, gdyby jakoś można było go wyciągnąć 

@Zwinny A zrobiłeś już obchód wioski z Pielgrzymem? Może czeka żebyście zrobili obchód?

Jak mu oddajesz foto monolitu to trzeba chwilę poczekać, wtedy chyba będzie wymiana sms z jakimś npc i dostaniesz info że foto już gotowe.

Albo wstaw zapis i zobaczę u siebie jak to wygląda, może znajdę jakieś rozwiązanie.

Wstaw zapis zanim oddajesz fotkę Pielgrzymowi.

Edited by wariat

@Zwinny Mam już fałszywe foto monolitu. Trzymaj zapis 

dzień 91. autozapi.sav

dzień 91. autozapi.dds

A jeśli zapis się u Ciebie nie wczyta, to po sms od Ducha oddajesz foto Pielgrzymowi, idziesz do chaty Kołmogora, zdrzemnij się 10 minut, pokręć się trochę po chacie i po chwili dostaniesz sms od Pielgrzyma że foto do jest gotowe. Idziesz do niego i odda Ci foto bez problemu.