Jump to content

Poszukuję moda


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu masz link: http://www.sendspace.pl/file/YLtkYD81/ Mod z pewnego innego forum. Aby działał poprawnie musisz mieć zainstalowanego najnowszego patcha. Mogą wystąpić problemy w czasie przechodzenia z lokacji do lokacji ale pomaga po prostu uśnięcie na czas wczytywania lokacji tego moda z folderu gamedata i wrzucenie go po przejściu z lokacji do lokacji. Polecam też mod Any NPC trade, lub jak kto woli All NPC trade. Nie będziesz musiał latać do handlarzy i upchniesz prawie wszystko prawie wszystkim, o ile kasę będą mieli.

Link to comment
Share on other sites

siemka.Ja też mam ten problem... :lol: Nie grałem nigdy na modach i chetnie spróbuje ale nie wiem co na początek.... Jeśli możecie to polecicie mi jakiegoś( większy udzwig + parę bonusów) z dopiskiem jak go zainstalować... Z góry wielka DziękFa !! :D)

Link to comment
Share on other sites

Hm.... Większy udźwig to proponuje mod który jest tu na forum już na 150 kg (500kg to za dużo, ja na tym gram, aby bawić się broniami itd.) plus Any NPC Trade ponieważ daje możliwość handlowania ze wszystkimi - łatwiej graty upchnąć. Polecam też mod Faction War ponieważ polepsza wojnę frakcji - możliwe jest całkowite opanowanie lokacji przez daną frakcję.

Link to comment
Share on other sites

Zainstalowałem już 150kg. Bardzo fajna sprawa(mogę nosić Snajpere, Szturmowca i Pistola wraz z ilością ammo>1000, nie musze sprzedawać bandaży i apteczek, których teraz mam już ponad 150 ^^ i mam dwa kombinezony, jeden na walkę z ludźmi a drugi na anomalie). Teraz przyda się jeszcze any NPC trade- bo tak np żeby opchnąć bronie muszę wychodzić z wysypiska do innego terenu. BTW: A panowie powiedzcie mi, jak jestem na wysypisku i idę na pchli targ, to mi handlarz mówi, że tam handel po zmroku się zaczyna. Byłem na wysypisku dwie noce i nic ciekawszego nie znalazłem tam w nocy:/ O co chodzi? Drugie moje pytanie, jakie bronie dają nam poszczególne frakcje po przyłączeniu się do nich? Jak grałem pierwszy raz to od Wolnych Stalkerów nic nie dostałem :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poszukuję moda likwidującego limit czasowy zadań pobocznych w Clear Sky. (Tak jak jest w Oblivion Lost). Nie mogę znaleźć odpowiedniego moda w sieci, a skoro da się to zrobić w SOC, to w CS też się pewnie da. Mam SC z patchem 1.5.07 PL. Byłbym bardzo wdzięczny za wykonanie lub podanie linku do istniejącego już moda. Z góry dziękuję ;-)

Link to comment
Share on other sites

Źeby się do niego dobrać trzeba wypakować pliki gry jak w tym temacie: http://stalker-world.webd.pl/viewtopic.php?t=95 ? Jeżeli tak, to będę mógł zamieścić plik na rapidzie. A przy okazji, chciałbym móc nosić 90 kg, a nie móc biec przy 80 kg (jak w Oblivion Lost). http://stalker.filefront.com/file/Extra_weight_mod_by_Lux_5000kg;94359 Chcę przerobić ten mod, ale nie wiem do czego odnoszą się te zmienne: max_item_mass = 5000 ;50.0 (szczególnie ta druga)...

Link to comment
Share on other sites

unpacker wypakowuje mi tylko folder levels, nie ma misc ani żadnych innych, potem się zacina i zostaje tylko migający kursor, ale widzę że już sobie poradziłeś. Ile zajmie Ci stworzenie tego moda? max_item_mass = 90 ;80.0 inv_max_weight = 90 max_walk_weight = 90 I czy to są poprawne wartości dla wagi maksymalnej 90kg/biegu max dla 80kg?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.