Skocz do zawartości

Poszukuję moda


lazybones89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie... Proszę, trzymajcie z dala ode mnie myszkę i klawiaturę, bo zaraz drugie ostrzeżenie dostanie! Byłbyś łaskaw, o Panie, podać nam, zwykłym śmiertelnikom, co jest nie tak, bo może my nie potrafimy czytać w myślach, jak Ty, mistrzu...? Poza tym, proponuję w pewnym stopniu poprawić czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że jakiegoś moda co było w nim dawało ze tańsze przedmioty a tu zrobiłem wszystko jak trzeba i wiecie co pojawiło się jak najedżam kursorem na przedmiot widać tańszy ale biore go do kupna i się zamiast tańszego być to drogi jest a patch mam 1.5 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "niedobry". I na czym się nie znasz? Na szukaniu, przeszukiwaniu forum? My chcemy Ci pomóc, od tego jesteśmy, ale Ty też naucz się myśleć. Co, może niedługo będziemy odpowiadali pytania "a jak uruchomić grę, co? Pomóżcie, od tego jesteście!" fsgame.ltx - w tym pliku zmień linijki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprbuje się ogarnąć i sorry za wszystko ja w tych plikach to zmieniłem na true bo było false

Po prostu zanim napiszesz post z pytaniem, przeczytaj działy , tematy i posty, znajdziesz tutaj na forum wszystko, no prawie . Nie musisz zaraz przepraszać, my staramy się być przyjaźni - fidi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I na doczepienie do niego lunety?

MP5 w modelu nie ma bodajże możliwości doczepienia lunety, więc zmiany mogą skutkować crashem.

Istnieje mod, który umożliwiałby przerobienie Vipera na ammo 45.ACP?

Z tym byłoby dużo papraniny. Można przerobić tak, by MP5 używał dwóch rodzajów amunicji, czyli jednej niestandardowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.