Skocz do zawartości

Zwiastun filmu SF o tytule IO.


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

18 stycznia na Netflix pojawi się ich nowa produkcja science fiction pod tytułem IO, taką nazwę ma trzeci i największy księżyc Jowisza na który udała się prawie cała ludzkość po zniszczeniu ziemi, jednak niektórzy pozostali. Film zapowiada się ciekawie, a jak będzie przekonamy się już niedługo.

Źródło: Netflix Polska

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.23c85f9bb0eacec3a711d202f3d1ea78.png

Parę dni temu trafiłem na ten serial:

http://synthira.ru/news/pervyj_trejler_postapokalipticheskoj_nauchnoj_fantastiki_io_ot_netflix/2019-01-10-3005

Opis jak w/w oraz - na naszej planecie zostaje naukowiec Sam, dziewczyna przed odlotem na IO ostatniego promu z ziemi poznaje ocalałego o imieniu Micah.

Film zapowiada się ciekawie, w Rosji w kinach od 18.01.2019.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen w Io najciekawszy jest sam początek. Te momenty kiedy bohaterka eksploruje miasto, zajmuje się codziennymi obowiązkami etc etc. Z pojawieniem się drugiego bohatera film leci na łeb. Co do Cloverfield Paradox, to efekty nie zrobiły na mnie wrażenia, bo... już gdzieś to widziałem, już miałem okazję widzieć rozpadające się stacje kosmiczne, dziwne stworki czy rozczłonkowane ciała w pierdyliardzie wcześniejszych filmów. Skupiłem sie na scenariuszu, który w prosty (żeby nie powiedzieć prostacki) sposób wyjaśnia pierwszy Cloverfield. Nie powiem, motyw z przenikaniem się wymiarów nawet zabawny, ale przynajmniej ta odrobina akcji nieco wynagradza prostotę.

W ogóle mam wrażenie, że po swoich pierwszych, całkiem udanych produkcjach, Netflix gubi formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrzę kto ten film robi, zresztą każdy film na Netflix ma "produkcja oryginalna" a ile z nich to filmy np "podkupione" np ten Cloverfield ostatni co jakby poszedł do kina to by go ocenami zjedli ;)

@vidkunsen ale co ma cię inspirować.

Jakby ten film poszedł do kina najpierw to byłby lepszy :)

Przecież to kwestia scenariusza wykonania itd jak film wygląda, a nie tego gdzie go pokazują.

Jedyne plus tej platformy to wrzucanie seriali w całości, a nie że muszę czekać 2,5 miesiąca albo i rok jak niektóre stacje walą przerwę w połowie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

zresztą każdy film na Netflix ma "produkcja oryginalna"

Nie każdy. "Netflix originals" to są produkcje wymyślone / wydawane przez nich. A te "podkupione" tylko dystrybuują przez określoną ilość czasu. Dlatego "Wiedźmin", czy jakikolwiek inny tytuł serial będzie nosił, zostanie "produkcją oryginalną", ale już uratowany nie tak dawno "Lucyfer" - raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża o kurde nie wiedziałem, że uratowali Lucyfera, kończyłem 2 sezon jak się dowiedziałem, że po trzecim go kasują i dalej spasowalem. Także dzięki za info :) Teraz mogę wrócić, chociaż jak dla mnie przegięcie z ilością odcinków, pierwszy sezon 13, drugi 18, a w trzecim to już dowalili 26. Może Netflix zejdzie do 10-13 bo to taka optymalną liczba jak na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 21:05, tom3kb napisał:

Obejrzałem i nie podobał mi się.

Nudny, przegadany i film totalnie o niczym.

Najgorszy z filmów sci-fi od Netflixa jakie ogladałem.

Obejrzałem - potwierdzam niestety . Mimo  iz s-f i postapo to moje ulubione gatunki filmowe i literackie  (i dużo mogę wybaczyć twórcom) -totalnie spaprano  ten pomysł . Na szczęscie jest jeszcze Star Trek:033: do oglądania - ten chociaż trzyma kanon poetyki gatunku.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.