Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Zew Litu L.A.R.P 14-16.06.2019


Dragonowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem Emisja w Zonie była gigantyczna, jesteś gotowy odkryć co przyniosła ?
Gdzieś w głębi odczuwasz potrzebę jej zbadania ?
A może to już nie Zona Cię wzywa, tylko nowy niezbadany pierwiastek oferujący nieobliczalną moc.
Jesteś gotowy na nową przygodę ?



Pierwsza w Polsce impreza L.A.R.P. w klimacie S.T.A.L.K.E.R z elementami ASG z wykorzystaniem realnych detektorów Anomalii.

Informacje na http://www.stalker.dragnet.pl

PLAKAT_1_5_1024.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał, ale może czas zorganizować do pomocy jakiegoś domorosłego grafika? ;) Ten "plakat" to najgorsze co w tym roku widziałem. Na szczęście mamy dopiero 21 stycznia...

5 godzin temu, Dragonowy napisał:

z wykorzystaniem realnych detektorów Anomalii.

Więcej informacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trzymam kciuki, ale zauważyłem pewien błąd - LARP w Polsce w klimatach stalkera był organizowany już wiele lat temu. Przypuszczam, że nie jedna taka impreza się odbyła. Wystarczy jedynie poszukać informacji o tym. 
Ludzie, którzy się tym interesują/pasjonują szybko zauważą tę nieścisłość. 

Jako przykład mogę podać LARP, który odbył się 10 lat temu w okolicach Zielonej Góry.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agrael napisał:

Też trzymam kciuki, ale zauważyłem pewien błąd - LARP w Polsce w klimatach stalkera był organizowany już wiele lat temu. Przypuszczam, że nie jedna taka impreza się odbyła. Wystarczy jedynie poszukać informacji o tym. 
Ludzie, którzy się tym interesują/pasjonują szybko zauważą tę nieścisłość. 

Jako przykład mogę podać LARP, który odbył się 10 lat temu w okolicach Zielonej Góry.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Chmmm,

Nie ma błedu.

Cytat

Pierwsza w Polsce impreza L.A.R.P. w klimacie S.T.A.L.K.E.R  z elementami ASG z wykorzystaniem realnych detektorów Anomalii.

Cytat

z wykorzystaniem realnych detektorów Anomalii,

tego nikt jeszcze nie robił, chodzi o anomalie, zawsze były otaśmowane, lub zaznaczone w inny wizualny sposób. U nas będzie detektor Anomalii i artefaktów, jak w grze.

A larpy Stalker są co roku. :P

Edytowane przez Dragonowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.