Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej rozmowie z @MaklerRem pomyślałem, że pójdę szerszym frontem i wrzucę ten debiut tutaj - kto wie, może dzięki temu najlepszy lektor po tej stronie Drogi Mlecznej, czyli @Yossarian wygospodaruje więcej czasu na dalsze prace? ;) A nawet jeśli nie, to z efektu końcowego jestem zadowolony na tyle, że mogę się nim podzielić. Uważam, że ilość informacji jakie udało nam się wygrzebać zawstydzi niejednego weterana. Sposób ich prezentacji także uważam za całkiem przyjemny dla oka.

Za pasem część druga, poprawiona, w chronologicznej kolejności - Wysypisko. Jeśli będzie tu jakiekolwiek zainteresowanie, również ją wstawię. Jest nieco krótsza (bo kwadrans marudzenia to jednak za dużo), bardziej dopracowana i wzbogacona o "teorię spiskową", którą odkryłem przedzierając się przez dokumenty projektowe. Zostały ostatnie szlify z dźwiękiem i render.

Opinie, uwagi etc mile widziane prócz narzekania na stronę kosmetyczną ;) Technicznie nie jesteśmy idealni, bo żeby wyciągać lepsze efekty, trzeba włożyć więcej w sprzęt. Poza tym to pierwsza produkcja na taką skalę.

Miłego oglądania.

• Like 2
  • Dodatnia 18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysypisko będzie... zabawniejsze, to na pewno. O tym, co się działo podczas nagrywania, można by napisać całkiem niezłą nowelkę. A czy dłuższe, to wątpię - raczej 3-4 minut mniej.

Za to od Agropromu obraz będzie na pewno bardziej płynny niż do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacja! Czegoś takiego brakowało. Mam nadzieję, że nie poprzestaniecie na pierwszych lokacjach i dociągniecie projekt do końca. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna robota. Widać, że włożyliście w to dużo serca.
Nawet nie wiem, kiedy minęło te 14 minut. 
Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki, bo wyszło wam to rewelacyjne, a głos @Yossarian'a dodaje klimatu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręce same składają się do braw :clappingorange:

Aż odstawiłem AC Odyssey na rzecz TT2. Ponownie. Nie ma drugiej gry z takim klimatem. No, może Gothic, ale to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Sierioża napisał:

*nasze. Sam to ja sobie mogę co najwyżej tyłek podetrzeć...

Co nie zmienia faktu, że to @Sierioża jest pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem, montażystą i... wiele by jeszcze wymieniać. 99,9% całości to jego praca. Ja tylko użyczam swego głosu.

10 godzin temu, Sierioża napisał:

@Yossarian Ma nadzieję, że w tym roku pęknie bańka

Taaa... bańka pęknie, ale raczej ta mydlana :steamingears::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yossarian  Dobrze że się pojawiłeś w temacie, bo jest komu kliknąć plusa, bez względu na to na ile % oceniasz swój udział. Bez Twojego głosu, same obrazki nie dałyby takiego efektu. :t3m: A z nim jest to "DoRo". Chyba pamiętasz kogo tak drzewiej nazywano? Za to DoRo brało się niezłą premię przy wypłacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Yossarian napisał:

99,9% całości to jego praca. Ja tylko użyczam swego głosu.

No wiesz, ale masz decydujący, nomen omen, głos, bo mnie nie chciałoby się nawijać - wtedy nie powstałoby nic. A na upartego samo "słuchowisko" istnieć może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi