Skocz do zawartości

STCoP Weapon Pack 3.4


Rekomendowane odpowiedzi

@kamil190 Już raz musiałem zmieniać jedną rzecz w tym pliku od zadań, bo u Żwawego były złe ceny. Zadanie o kompasie znalazłem, ale w nagrodach (z tego co rozumiem, nie znam tego języka) jest tylko mowa o odebraniu graczowi artefaktu w zamian za pieniądze i współrzędne dwóch schowków (schowki też sprawdziłem w plikach w razie czego i do vsk94 nie prowadzą), a vsk nawet nie wspomniano ani razu w całym pliku. Ale w takim razie pewnie w innym gdzieś to jest, więc najpewniej nie będę kombinował i pobiorę inną wersję moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil190 Z tym crashem u Brodacza to najnowszą stąd, 3.4. Dzisiaj spróbowałem w najnowszą z Moddb, 3.2.03 z angielskim, która jest starsza od tej, ale też już ma te celowniki, które nie przybliżają terenu dookoła, a jedynie widok przez nie, na czym bardzo mi zależało, bo na takiego gunslingera mam za słaby komputer. Ale i na tej nie pogram, bo nie zmniejsza się czułość myszy przy celowaniu i nie brakuje przez to precyzji... Znasz jakąś stabilną wersję, w której celowniki działają poprawnie? Już chyba jednak mógłbym znowu przeboleć brak tłumaczenia i nazwy w stylu st_wpn_itd._, byleby celowniki działały i dało się to ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem tego 3.3 i fix, ale bardzo często crashuje do pulpitu. Celowniki działają lepiej niż w 3.2, ale gorzej niż w 3.4.

EDIT: Jednak są tak samo niegrywalne jak w starszym. Bardzo źle korzysta się z broni, która jakkolwiek przybliża, a w Stalkera zawsze gram snajperem. Jedynym wyjściem byłoby więc naprawienie błędu z oddaniem kompasu :/

Edytowane przez MoN0L!ght
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil190 Mogę tylko dodać, że dla pewności nagrałem (telefonem) moment oddania kompasu, bo błąd wyskakiwał tak szybko, że nawet nie można było zobaczyć nagrody i rzeczywiście, tak jak w pliku dialogs_zaton (folder scripts), nie ma wśród nagród tego nieszczęsnego vsk94, tylko utracony kompas, otrzymane 10 000 rubli oraz współrzędne dwóch schowków (i to już przeze mnie odkrytych). Nie znam się na tym, ale ani misja nie ma związku z tym vsk, ani schowek, a na starszych wersjach glitch nie wystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoN0L!ght Doszedłem do tej misji z oddaniem Kompasu i... u mnie wylot nie wystąpił. Może trzeba by było jeszcze raz zainstalować moda i nałożyć na niego ostatni fix.

A tutaj screen z otrzymania nagrody od Brodacza:

ss_kamil190_09-29-20_00-20-14_(zaton).jpg

I jeszcze zapis przed oddaniem Kompasu, Brodaczowi: 18.scop

 

---------------

 

Trochę screenów z mojej gry:

Spoiler

Takie czarne AK-74U:

ss_kamil190_09-20-20_20-11-10_(zaton).jpg

To UZI zabije niedługo Diegtiarowa, jak będzie tak celował:

ss_kamil190_09-20-20_20-33-44_(zaton).jpg

Inny sposób otrucia pijawek:

ss_kamil190_09-23-20_00-30-52_(zaton).jpg

3D celownik:

ss_kamil190_09-24-20_00-41-00_(zaton).jpg

I taki błąd ze znikającym tym czarnym AK-74/2U, gdy się weźmie dłuższy AK-74/2:

ss_kamil190_09-26-20_20-00-05_(jupiter).jpgss_kamil190_09-26-20_20-00-11_(jupiter).jpgss_kamil190_09-26-20_20-00-32_(jupiter).jpg

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil190 No cóż, ciekawa sytuacja. W takim razie spróbuję wszystko przeinstalować i jak najszybciej zrobić tę misję. I dzięki za pomoc, rzecz jasna.

@kamil190 Doinstalowałem fix 3 z 18.09.2020r. oraz https://yadi.sk/d/PC3XWgUD3JxBrE ze strony głównej i zrobiłem tylko konieczne misje, żeby odblokować tę o kompasie i tym razem również bez crasha. Coś czuję, że gdybym nie przeoczył tego linku, w ogóle nie zaczynałbym tematu...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Zew Prypeci z tą paczką broni. Muszę przyznać, że ciekawe egzemplarze broni sprzedaje Żwawy. Dla przykładu Wintar:ss_kamil190_09-30-20_00-06-50_(zaton).jpgss_kamil190_09-30-20_00-06-53_(zaton).jpg\

Nie wiem, czy czasami Gauss nie powinien mieć 10 naboi, a nie 11.

ss_kamil190_10-03-20_19-56-26_(pripyat).jpg

A dla M249 naboje z taśmy powinny się skończyć, jeśli już dążymy w stronę realizmu...

ss_kamil190_10-03-20_19-58-20_(pripyat).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę jakiś mirror podrzucić? Z Yandexa nie mogę nic pobrać. 

EDIT: Dobra mam, v. 3.4.7 jest tutaj https://drive.google.com/file/d/1SPPG6_NjhVt-qCidFs5rAeFaMtmH8Lre/view

PS. Wygląda na to, że mod ten powoduje CTD na stracie. 

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Kolegów Stalkerów.

Po raz kolejny wróciłem do zony tym razem z ciekawą paczką kropideł 😁 dodaną przez kolegę tom3kb, by sprawdzić jak się ona prezentuje i miło zostałem zaskoczony, oprócz widoku składanych i rozkładanych kolb w niektórych egzemplarzach broni, przez animacje zmian magazynków, ładowania pojedynczych nabojów czy nawet widocznym odrzucie po strzale a na oprawie dźwiękowej wystrzałów i szczęków zamka kończąc. W połączeniu z Absolute Nature 3 wygląda to bardzo dobrze, od razu widać że stalkerowi ubyło lat 😉

20210316215727_1.jpg

20210316220037_1.jpg

20210316220546_1.jpg

20210316221304_1.jpg

20210316221415_1.jpg

Edytowane przez Duchol
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś "tłumaczenie" tego moda? W polskiej czy angielskiej wersji nieco daje po oczach ten "skryptowy" język literowo-podłogowy, aż ustawiłem ruskij jazyk, by igrać biez takij artiefaktow. Wiem, że pa rusku nie potrafię (trochę wstyd, iż uczę się go już sześć lat :p). Ale coś tam ogarniam (chyba, nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na STCoP Weapon Pack 3.4
  • Agrael promował(a) i podpiął/eła ten temat
  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.