Skocz do zawartości

Zmiany w pliku fsgame


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałem Wam przedstawić jak wyglądają u mnie zmiany w pliku fsgame a raczej nie wyglądają, nie wiedziałem za bardzo w którym dziale umieścić ten temat, gdyby coś nie teges to proszę przenieść, proces przedstawię na kilku fotkach, nie wiem jak inaczej to zrobić a temat mnie nurtuje już od dawna bo praktycznie w każdym modzie mam z tym problem i gram na niezmienionych wpisach, no więc wiadomo, otwieramy fsgame notatnikiem...itd, czynności w kolejności obrazków jak to u mnie wygląda, oczywiście po odmowie dostępu trzeba wrócić do ori pliku z niezmienionym wpisem false/true, aha bo może to ważne, sprzęt jakim dysponuje tez na foto, pozdro

Screenshot 2019-01-31 10-14-47.jpg

Screenshot 2019-01-31 10-14-58.jpg

Screenshot 2019-01-31 10-15-19.jpg

Screenshot 2019-01-29 16-16-15.jpg

Screenshot 2018-12-21 12-17-32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 no ale po kiego instalujesz z uporem maniaka Stalkera w tym Program Files? Później chcesz zmienić coś w piliku zapisać zmiany i dupa. Już ci ludzie tłumaczyli to milion razy, a ty znowu to samo. Weź chociaż zainstaluj tą grę w C:\Stalker czy jak tam sobie nazwiesz.

Ewentualnie najpierw zobacz we własciwosciach tego fsgame czy nie jest zaznaczone, ze plik jest tylko do odczytu. Jesli tak to odznacz tą opcje i wtedy zobacz czy możesz dokonać zmian.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

23 minuty temu, tom3kb napisał:

no ale po kiego instalujesz z uporem maniaka Stalkera w tym Program Files? Później chcesz zmienić coś w piliku zapisać zmiany i dupa.

Bo tylko tak mi chodzi, a tłumaczyłem milion razy że na D mi to nie chodzi

24 minuty temu, tom3kb napisał:

zobacz we własciwosciach tego fsgame czy nie jest zaznaczone, ze plik jest tylko do odczytu.

nie, nie jest zaznaczone

Screenshot 2019-01-31 11-12-27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

6 godzin temu, tom3kb napisał:

Weź chociaż zainstaluj tą grę w C:\Stalker

5 godzin temu, tom3kb napisał:

No toż ci mówię żebyś sprawdził i zainstalował w jakimś folderze bezpośrednio na C, i wtedy robił zmiany w pliku i zobaczył czy ci je zapisze.

No niestety, fsgame zapisuje, ale zrobiłem taki mały eksperyment, zapisałem sobie ostatni sejw z poprzedniej gry i wkleiłem go do tych "nowych" sejwów, przy próbie wczytania wylatuje, nie wiem czy muszę grać od początku na tej nowej instalacji czy właśnie mogę sobie zastosować starego sejwa, o co chodzi dokładnie opisałem tutaj, ostatni post

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Widocznie ten save jest uszkodzony. Jak masz, to sprawdź na wcześniejszy. Ale moja rada jest taka. To z doświadczenia. Jak coś nawalało w jednej instalce, to się z tej nawalającej niczego do nowej nie przenosi. Radzę wyczyścić katalog savów, albo usunąć go cały i zacząć nową grę. Jeśli w paczce z modem nie było pliku user.ltx , to pozwolić nowej instalce zrobić go od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.