Skocz do zawartości

Free Play +


Duszman

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004/6
Data premiery: 14.02.2019 r.
Autorzy: XiaNi (FS 1.3), King Friday (R-A. Project), @Duszman (kompilacja)
Autor spolszczenia: @Duszman

OPIS:

Spoiler

Modyfikacja stanowi połączenie dwóch innych projektów na platformie CCz - Freeplay Start 1.3 oraz Re Animation Project. Ponadto autor kompilacji postanowił na własną rękę dokonać kilku drobnych zmian. 


Cechy moda:

  • freeplay, 
  • możliwość handlu bronią z innymi stalkerami, 
  • wyłączono Mózgozwęglacz, 
  • losowa zawartość schowków, 
  • nowe przejścia między lokacjami. 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0004/6.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Edit. Nie zauważyłam, że @Duszman zmieniłeś nick. W takim razie tylko Ty możesz poratować linkami, chyba że ktoś inny ma moda u siebie : P

@DaveLja Nawiasem mówiąc, masz w prawym górnym przy postach taką opcję jak "Zgłoś", jak coś nie działa, to tam najlepiej pisać, wtedy lepiej widać, co jest do zrobienia.
image.png
Choć w tym przypadku najlepiej napisać do autora połączenia, bo jest nim użytkownik forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Agrael napisał(a):

@DaveLja
Gdyby zależało Ci na tym modzie, to skontaktowałbyś się w sprawie linków z @Duszman, bo jak zapewne zauważyłeś, to on jest jego autorem. Warto czasami samemu coś zrobić, a nie tylko czekać na gotowe.

Już mi nie zależy xd zainstalowałem complete mod 2012 tam też podobno jest Free play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Agrael w tej paczce znajduje się Freeplay i Re Animation, spolszczyłem to aby nie było wysp z językiem angielskim ale nie odtworzyłem patcha gdyż on dodawał nowe ceny broni które w skrócie zaburzały ekonomie Zony ( za jeden automat mogłeś się żywić i pić przez cały rok ) cóż nie pomyślałem o tym będąc jeszcze dzieciakiem, ale planuje w przyszłości zabrać się za poprawę ekonomii i parametrów uzbrojenia, lekarstw i pożywienia 

Edytowane przez Duszman
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.