Skocz do zawartości

Metro Exodus


Gość Nieaktywny

Rekomendowane odpowiedzi

8 GB to mało. Metro Exodus u mnie potrafiło zeżreć nawet 10-11GB :). Jedna kostka  to źle, bo tracisz około 30 % wydajności procesora. Ten error z lunchera dobitnie pokazuje, że masz za mało ramu :). 8 GB było ok na 2015-2016 rok. Niestety gry mają coraz większe wymagania. 

Spoiler

 

Inny przytkład. The division 2 ma w wymaganych 8 GB ramu. A potrafi zjeść znacznie więcej.

Edytowane przez bloodrise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloodrise @OldMan skończyłem, zszedłem trochę z ustawieniami ale gra mimo wszystko się uruchomiła, zrobiłem kilka fotek a w katalogu gry nie ma folderu z fotkami tak jak w stalkerach, gdzie on się znajduje? Artem umarł ale coś mi się wydaje że 4a games da kogoś na jego miejsce i gra będzie miała ciąg dalszy bo ma niesamowity klimat, ograłem wszystkie części i we wszystkich świetnie się bawiłem, chociaż to może nie jest dobre słowo tylko raczej bałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Protean napisał:

@cez137 Miałeś złe zakończenie. W dobrym Artem przeżywa. Ginie tylko Młynarz.

Takie cuś daje się w spoilery

19 minut temu, cez137 napisał:

@bloodrise @OldMan skończyłem, zszedłem trochę z ustawieniami ale gra mimo wszystko się uruchomiła, zrobiłem kilka fotek a w katalogu gry nie ma folderu z fotkami tak jak w stalkerach, gdzie on się znajduje? Artem umarł ale coś mi się wydaje że 4a games da kogoś na jego miejsce i gra będzie miała ciąg dalszy bo ma niesamowity klimat, ograłem wszystkie części i we wszystkich świetnie się bawiłem, chociaż to może nie jest dobre słowo tylko raczej bałem.

Jak mordowałeś wszystko jak leci to wcale sie nie dziwię. Ja kierując się własną moralnością bez problemu dobre zakończenie uzyskałem za pierwszym podejściem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Utwór dla gry Metro Exodus, który był zaplanowany do użycia w końcowych napisach. Rozważano także dodanie go do jednego z DLC do Exodus. Ale ostatecznie utwór nie znalazł się w finale gry.

W lutym 2018 roku autor utworu skontaktował się z dyrektorem kreatywnym 4A Games Andriejem Prochorowem i dał mu posłuchać kompozycji. Andriejowi podobała się muzyka, ale zasugerował dodanie do niej odrobiny smutku i beznadziejności. Mówi się, że bohaterowie podróżują po zniszczonym przez wojnę kraju, a widok tego wszystkiego jest bolesny i smutny.

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

vGgf7UDlSrw.jpg?size=1280x720&quality=96

Twórcy Metro: Exodus zapowiedzieli ulepszone wydanie Enhanced Edition na PC. Zostanie wydane wiosną tego roku i będzie przeznaczone dla topowych komputerów wyposażonych w karty graficzne z obsługą ray tracingu i DLSS 2.0.
Ta ulepszone wydanie będzie bezpłatne dla wszystkich posiadaczy Metro Exodus w Epic Games Store, Steam i GOG.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

20240112220155_1.jpg

Muszę Ci przyznać rację @LisKot - The Two Colonels to naprawdę dobre DLC. 

Można powiedzieć, że był to poniekąd powrót do "domu" - metra, choć w Nowosybirsku mają znacznie bardziej pod górkę niż w Moskwie. I choć w powietrzu wisi (to już chyba standard) groźba buntu, to ludzie cieszą się nowym rokiem - razem z pułkownikiem Chlebnikowem i jego synem. To dobitnie pokazuje, że człowiek nawet po wojnie atomowej pragnie namiastki normalności w tym zrujnowanym świecie.

Pomijając walkę o przetrwanie, trudy codziennego życia i śmierć garstki mieszkańców Nowosybirska w tym dodatku najbardziej urzekło mnie dwóch pułkowników - Chlebnikow i Światosław Mielnikow (Młynarz). Całe życie walczyli, nawet ze swoimi słabościami, ale nigdy się nie poddali. To było chyba najpiękniejsze w tym krótkim DLC.

Obecnie ogrywam Historię Sama i też jest całkiem niezła. Ciekawe, czy amerykanowi uda się wrócić do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.