Jump to content

Metro Exodus

Guest Nieaktywny
 Share

Recommended Posts

@bloodrise @OldMan skończyłem, zszedłem trochę z ustawieniami ale gra mimo wszystko się uruchomiła, zrobiłem kilka fotek a w katalogu gry nie ma folderu z fotkami tak jak w stalkerach, gdzie on się znajduje? Artem umarł ale coś mi się wydaje że 4a games da kogoś na jego miejsce i gra będzie miała ciąg dalszy bo ma niesamowity klimat, ograłem wszystkie części i we wszystkich świetnie się bawiłem, chociaż to może nie jest dobre słowo tylko raczej bałem.

3 minuty temu, Protean napisał:

@cez137 Miałeś złe zakończenie. W dobrym Artem przeżywa. Ginie tylko Młynarz.

Takie cuś daje się w spoilery

19 minut temu, cez137 napisał:

@bloodrise @OldMan skończyłem, zszedłem trochę z ustawieniami ale gra mimo wszystko się uruchomiła, zrobiłem kilka fotek a w katalogu gry nie ma folderu z fotkami tak jak w stalkerach, gdzie on się znajduje? Artem umarł ale coś mi się wydaje że 4a games da kogoś na jego miejsce i gra będzie miała ciąg dalszy bo ma niesamowity klimat, ograłem wszystkie części i we wszystkich świetnie się bawiłem, chociaż to może nie jest dobre słowo tylko raczej bałem.

Jak mordowałeś wszystko jak leci to wcale sie nie dziwię. Ja kierując się własną moralnością bez problemu dobre zakończenie uzyskałem za pierwszym podejściem.

• Dodatnia 1

• 8 months later...

Utwór dla gry Metro Exodus, który był zaplanowany do użycia w końcowych napisach. Rozważano także dodanie go do jednego z DLC do Exodus. Ale ostatecznie utwór nie znalazł się w finale gry.

W lutym 2018 roku autor utworu skontaktował się z dyrektorem kreatywnym 4A Games Andriejem Prochorowem i dał mu posłuchać kompozycji. Andriejowi podobała się muzyka, ale zasugerował dodanie do niej odrobiny smutku i beznadziejności. Mówi się, że bohaterowie podróżują po zniszczonym przez wojnę kraju, a widok tego wszystkiego jest bolesny i smutny.

• Dodatnia 3

• 3 weeks later...

vGgf7UDlSrw.jpg?size=1280x720&quality=96

Twórcy Metro: Exodus zapowiedzieli ulepszone wydanie Enhanced Edition na PC. Zostanie wydane wiosną tego roku i będzie przeznaczone dla topowych komputerów wyposażonych w karty graficzne z obsługą ray tracingu i DLSS 2.0.
Ta ulepszone wydanie będzie bezpłatne dla wszystkich posiadaczy Metro Exodus w Epic Games Store, Steam i GOG.

• Dodatnia 1

• 3 weeks later...