Skocz do zawartości

Brak zaliczania questów w LA DC 14005


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch dni gram sobie w LA DC ze spolczszceniem do niego(za które dziękuje) tylko jest jeden problem. Uratowałem Kreta,wyświetliło mi się,że zaliczone zadanie a na mapce mam nadal uratuj Kreta. Rozmawiam z nim o schowku Striełoka, ale mówi mi wszystko ale na zalicza zadania. W podziemiach zwiedziłem wszystko i nic nie mogę znaleźć i nadal wisi mi quest w niewykonanych dowiedz się od Kreta czegoś o Striełoku.

Czy w tej wersji mogło spowodować odstrzelenie ludzi z Grzechu jak ratowałem Lisa?

Dziękuje z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M3throzen

Jak Grzechowców się zabiję lub tak jak mi, któregoś zjedzą szczury :007: to w Barze można u Barmana za kasę przywrócić dobre stosunki z nimi. Jeśli się tego nie zrobi to tak jak napisał @Sierioża w Jaskiniach bedzie sie ginęło bez powodu.

Co do niezaliczania zadań w PDA to bodajże wisiały jeżeli wykonywało sie je nie po kolei wg zamysłów autorów moda, np jak odbijalismy ekipę Kreta i nie zaliczylismy wszystkich punktów po kolei tylko nie wiem wpadlismy od razu obronić Kreta, a potem wybijalismy resztę wojska. Tak mi się wydaję ale dawno nie grałem.

Tak samo jest chyba z szukaniem fantów Striełoka w podziemiach Agropromu, już nie pamietam co trzeba najpierw zebrać czy jego PDA czy notatki/książkę?

Żeby znaleźć klamoty Striełoka musisz znaleźć klucz do jego pokoju w podziemiach Agropromu. Jest

Spoiler

na samym dole w podziemiach w okrągłym szybie wentylacyjnym

klucz.jpg

A drugi przedmiot jest w

Spoiler

rozbitym tunelu wentylacyjnym

maxresdefault.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, aby nie zabijać Grzechowców przy uwalnianiu Lisa, mówione było mnóstwo razy. Nawet zmiana w którejś wersji na mozliwośc wykupienia "grzechu zabójstwa" nie pomogła, bo idąc po rozgrzeszenie zostaje złamany skrypt przy wchodzeniu do DM.

@M3throzen   Dobrze radzę, wrócić do uwalniania Lisa i nie ruszać Grzechowców. Unikniesz wielu późniejszych komplikacji, wynikających z niedopracowania rozwiązań alternatywnych. Czas stracony na powtórkę, będzie krótszy niż na naprawianie następnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo Wam dziękuje :) Widziałem,że temat był powtarzany na temat zabijania Grzechowców ale myślałem,że dotyczy to wcześniejszych wersji moda ;) 

Kluczy/notatek w tym miejscach nie mam i właśnie to jest dziwne :(

P.S

Dopiero co odkryłem,że istnieją mody do Stalkera a jestem ogromnym fanem serii więc się biorę za wszystkie ;) Fajnie wiedzieć,że są wierni fani serii :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M3throzen  Skoro dopiero odkryłeś mody do trylogii, to moim zdaniem zacząłeś dość niefortunnie. LA nie jest modem, a nieudolną próbą zrobienia nowej gry, opartej na odrzuconych projektach. Skoro odrzucili je twórcy stalkera, były widocznie jakieś poważne powody. Przecież sami mogli zrobić równoległe gry, na zmienionych i nie znanych lokacjach.

Ta modyfikacja swoimi bugami może zniesmaczyć.

Masz całe działy z modami dla poszczególnych części trylogii, masz zbiorczy ranking modów w zależności od trudności. Popatrz tam i wybierz coś będącego faktycznie modem. Każdy z nich jest szczegółowo opisany przez grających. Dają swoje odczucia z gry i opisują problemy z nimi. Inni dają rozwiązania.

Nic Ci nie podpowiadam, dopóki sam się w modach nie rozejrzysz. Wszystko zależeć będzie od twojego komputera i na ile scenariusze i wyglądy podstawek zostały w Twojej pamięci. A przypomnieć sobie je możesz też modami, które zmieniają tekstury, broń, pogodę, ale tylko minimalnie ingerują w fabułę.

Takim modem integrującym wszystkie podstawki jest Deja vu. Scenariusz jednak zmieniony. Ale wybór i tak należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.