Jump to content

Brak zaliczania questów w LA DC 14005


Recommended Posts

Witam. Od dwóch dni gram sobie w LA DC ze spolczszceniem do niego(za które dziękuje) tylko jest jeden problem. Uratowałem Kreta,wyświetliło mi się,że zaliczone zadanie a na mapce mam nadal uratuj Kreta. Rozmawiam z nim o schowku Striełoka, ale mówi mi wszystko ale na zalicza zadania. W podziemiach zwiedziłem wszystko i nic nie mogę znaleźć i nadal wisi mi quest w niewykonanych dowiedz się od Kreta czegoś o Striełoku.

Czy w tej wersji mogło spowodować odstrzelenie ludzi z Grzechu jak ratowałem Lisa?

Dziękuje z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzi na pytanie nie znam, ale odstrzelenie Grzechu z tego co pamiętam spieprzy Ci grę na dalszym etapie, podczas eksploracji kopalni. Chyba, ze w tej wersji jest już jakaś furtka bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

@M3throzen

Jak Grzechowców się zabiję lub tak jak mi, któregoś zjedzą szczury :007: to w Barze można u Barmana za kasę przywrócić dobre stosunki z nimi. Jeśli się tego nie zrobi to tak jak napisał @Sierioża w Jaskiniach bedzie sie ginęło bez powodu.

Co do niezaliczania zadań w PDA to bodajże wisiały jeżeli wykonywało sie je nie po kolei wg zamysłów autorów moda, np jak odbijalismy ekipę Kreta i nie zaliczylismy wszystkich punktów po kolei tylko nie wiem wpadlismy od razu obronić Kreta, a potem wybijalismy resztę wojska. Tak mi się wydaję ale dawno nie grałem.

Tak samo jest chyba z szukaniem fantów Striełoka w podziemiach Agropromu, już nie pamietam co trzeba najpierw zebrać czy jego PDA czy notatki/książkę?

Żeby znaleźć klamoty Striełoka musisz znaleźć klucz do jego pokoju w podziemiach Agropromu. Jest

Spoiler

na samym dole w podziemiach w okrągłym szybie wentylacyjnym

klucz.jpg

A drugi przedmiot jest w

Spoiler

rozbitym tunelu wentylacyjnym

maxresdefault.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

O tym, aby nie zabijać Grzechowców przy uwalnianiu Lisa, mówione było mnóstwo razy. Nawet zmiana w którejś wersji na mozliwośc wykupienia "grzechu zabójstwa" nie pomogła, bo idąc po rozgrzeszenie zostaje złamany skrypt przy wchodzeniu do DM.

@M3throzen   Dobrze radzę, wrócić do uwalniania Lisa i nie ruszać Grzechowców. Unikniesz wielu późniejszych komplikacji, wynikających z niedopracowania rozwiązań alternatywnych. Czas stracony na powtórkę, będzie krótszy niż na naprawianie następnych błędów.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ale to bardzo Wam dziękuje :) Widziałem,że temat był powtarzany na temat zabijania Grzechowców ale myślałem,że dotyczy to wcześniejszych wersji moda ;) 

Kluczy/notatek w tym miejscach nie mam i właśnie to jest dziwne :(

P.S

Dopiero co odkryłem,że istnieją mody do Stalkera a jestem ogromnym fanem serii więc się biorę za wszystkie ;) Fajnie wiedzieć,że są wierni fani serii :)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

@M3throzen  Skoro dopiero odkryłeś mody do trylogii, to moim zdaniem zacząłeś dość niefortunnie. LA nie jest modem, a nieudolną próbą zrobienia nowej gry, opartej na odrzuconych projektach. Skoro odrzucili je twórcy stalkera, były widocznie jakieś poważne powody. Przecież sami mogli zrobić równoległe gry, na zmienionych i nie znanych lokacjach.

Ta modyfikacja swoimi bugami może zniesmaczyć.

Masz całe działy z modami dla poszczególnych części trylogii, masz zbiorczy ranking modów w zależności od trudności. Popatrz tam i wybierz coś będącego faktycznie modem. Każdy z nich jest szczegółowo opisany przez grających. Dają swoje odczucia z gry i opisują problemy z nimi. Inni dają rozwiązania.

Nic Ci nie podpowiadam, dopóki sam się w modach nie rozejrzysz. Wszystko zależeć będzie od twojego komputera i na ile scenariusze i wyglądy podstawek zostały w Twojej pamięci. A przypomnieć sobie je możesz też modami, które zmieniają tekstury, broń, pogodę, ale tylko minimalnie ingerują w fabułę.

Takim modem integrującym wszystkie podstawki jest Deja vu. Scenariusz jednak zmieniony. Ale wybór i tak należy do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.