Skocz do zawartości

Powinność vs Wolność


Rekomendowane odpowiedzi

Mo?na tak dyskutowa? w niesko?czono??...ka?dy popiera t? stron? któr? woli-proste.

Wojsko nie by? bym taki pewny czy by si? zgodzi?o od razu z pro?by powinno?ci na atak na wolno??, sami walczyli ze sob? nie raz..to po pierwsze a po drugie.. po co mieli by nara?a? ?ycie tylu dobrych ludzi aby pokaza? kto w zonie kontroluje wi?kszo?? terenów ?

A co do tego ?e neutralni poprali by wolno?? to nie by? bym taki pewien..powinno?? te? dobrze p?aci za wykonywane misje, poza tym najwi?ksz? siedzib? stalkerów jest bar i przy okazji baza powinno?ci..tak wi?c stalkerzy samotni i sama powinno?? si? ''z?yli''. A wolno??.. sam nie wiem kogo mogli by poprosi? do pomocy..za du?o wrogów sobie narobili, jedyni jeszcze w miar? neutralni do nich to bandyci.. ale oni raczej nie pomogli by, sami maj? k?opoty .. ze wszystkimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja i tak ich wszystkich rozwali?em kiedy?... i to bez ?adnego spawnera.....

W?tpi? czy powinno?? bez pomocy wojska da?aby sobie rad?, Wolno?? + Samotnicy i ca?a reszta odci?li by im dost?p do ?ywno?ci zapasów amunicji i co wtedy? W atakach na Powinno?? w?tpi? czy by sobie poradzili...Wolno?? kojarzy mi si? z tak? partyzantk?.

Wyobra?cie sobie gdyby multi by? w stanie poci?gn?? po 50/50 graczy + jakie? 20 wolno?ciowców/powinnosciowców (botów) po obydwu stronach na jakiej? du?ej mapie takiej jak w CoPie, +anomalie+bandyci+najemnicy/samotnicy+ mutanty+schowki itp.

Ka?dy by mia? np. 10 ?y?/albo jaki? sensowny timer, odradzanie w bazie swojej frakcji itp.

Mo?e za 5-10lat b?dzie co? takiego mo?liwe nie mówi? ?e w stalkerze :mrgreen: i wtedy by sie okaza?o kto by wygra?;)

Albo stalker MMORPG/FPS to by by?o co?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''E tam ja i tak ich wszystkich rozwali?em kiedy?... i to bez ?adnego spawnera.....

W?tpi? czy powinno?? bez pomocy wojska da?aby sobie rad?, Wolno?? + Samotnicy i ca?a reszta odci?li by im dost?p do ?ywno?ci zapasów amunicji i co wtedy? W atakach na Powinno?? w?tpi? czy by sobie poradzili...Wolno?? kojarzy mi si? z tak? partyzantk?.

Wyobra?cie sobie gdyby multi by? w stanie poci?gn?? po 50/50 graczy + jakie? 20 wolno?ciowców/powinnosciowców (botów) po obydwu stronach na jakiej? du?ej mapie takiej jak w CoPie, +anomalie+bandyci+najemnicy/samotnicy+ mutanty+schowki itp.

Ka?dy by mia? np. 10 ?y?/albo jaki? sensowny timer, odradzanie w bazie swojej frakcji itp.

Mo?e za 5-10lat b?dzie co? takiego mo?liwe nie mówi? ?e w stalkerze :mrgreen: i wtedy by sie okaza?o kto by wygra?;)

Albo stalker MMORPG/FPS to by by?o co?....''

Co to za pierdolenie? Jakie odciecie zrodel czy mmofps? Tozto mi gadamy kto by wygral, klocku. Z reszta- jak by odcieli dostepnosc amunicji i jedzenia frakcji, ktora jest zasilana z zewnatrz? I co za debil narazilby sie innej frakcji, dolaczajac sie do drugiej? Stary, durny post wymysliles. I z reszta, juz tutaj podobny byl rozpracowany.

[warnbox]Prosz? si? ogranicza? z przekle?stwami i nie obra?aj innych u?ytkowników. Ka?dy ma prawo na wypowiedzenie w?asnego zdania - DDino[/warnbox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady STA1KERpl....przesadzasz, napisa? tylko to co my?li.

Wed?ug mnie, wolno?? ma wysokie szanse bo ma dobr? pozycj?...ufortyfikowani w dawnej zbrojowni wojska, pe?no wie?.. i pole minowe..faktycznie, z pomoc? wojska wolno?? szybko by upad?a.. ale jak mieli by si? bi? na otwartym terenie to my?li ?e ci ''anarchi?ci'' by wygrali. Otó? maj? motywacj?, ch?? do walki, i nowoczesna bro? zachodni?. Co do liczebno?ci nie wiem...ale s?dz? ?e wolnych jest wi?cej..dlatego te?, to spora przewaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pierdolenie? Jakie odciecie zrodel czy mmofps? Tozto mi gadamy kto by wygral, klocku. Z reszta- jak by odcieli dostepnosc amunicji i jedzenia frakcji, ktora jest zasilana z zewnatrz? I co za debil narazilby sie innej frakcji, dolaczajac sie do drugiej? Stary, durny post wymysliles. I z reszta, juz tutaj podobny byl rozpracowany.

[warnbox]Prosz? si? ogranicza? z przekle?stwami i nie obra?aj innych u?ytkowników. Ka?dy ma prawo na wypowiedzenie w?asnego zdania - DDino[/warnbox]

M?ody.... okaza?oby si? na prawd? kto by wygra? jakby na multi ludzie zagrali wcielaj?c si? w cz?onków swoich frakcji teraz zrozumia?e??

Z sztuczna inteligencj? bywa ró?nie wiec wszystko zale?a?o by od przypadku która ze stron by wygra?a, i liczebno?ci...granat tam granat tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja uwa?am ?e nikt by tej wojny nie wygra?. Powsta?a by niepisana granica frontowa, której nikt by nie przekracza? i tak by sobie panowie stalkerzy tkwili w tej wojnie. Powód? Ju? podaj?.

Snajperzy Wolno?ci odpowiednio by trzymali na dystans ?o?daków z Powinno?ci, nie pozwalaj?c im zbli?y? si? za bardzo. Pami?tajmy ?e w Strefie stalkerzy nie mieli dost?pu do ci??szego arsena?u, wsparcia lotnictwa etc. wi?c snajperzy byli by olbrzymi? przeszkod? dla Powinno?ci. Z kolei Wolno?? równie? za bardzo by nie mog?a zbli?y? do Powinno?ci jako ?e ci odpychali by wroga lepszym arsena?em broni. Tak wi?c, opieraj?c si? na taktyce i arsenale jakie posiada?y obie frakcje w grze uwa?am, ?e wojny Powinno?? vs Wolno?? ?adna z frakcji by nie wygra?a.

STA1KERpl przekraczasz pewne granice. Zwyk?a dyskusja w której ka?dy wyra?a swoje pogl?dy, a ty rzucasz wulgaryzmami i na dodatek obra?asz u?ytkownika. Daj sobie na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Mówię o stalker call of chernobyl

Tak na serio to wolność nie miała by szans gdyby powinność zaatakowałaby całą swoją 'siłą'

-Lepsze wyposażenie żołnierzy

-Żołnierze mają większe doświadczenie (Weteran+, czasem doświadczeni) 

-Dyscyplina

-Mobilizacja powinność ma ludzi od wolnych stalkerów, wojskowych stalkerów, wojskowych

-Ich relacje B-) (wolności)

-I ich poglądy ja się trochę z tym nie zgodzę ... Zona posiada wiele leczniczych oraz pomocnych artefaktów np wyobraź sobie wojsko tworzące mur kładąc artefakty (anomalio-twórcze) (oczywiście jacyś experci w kombinezonach nie o tak jakiś randomowy żołnierz Xd)

No, i to tyle 

 

 

Edytowane przez Stalker_Krasny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.