Skocz do zawartości

Anulujące się zadania na bagnach


Rekomendowane odpowiedzi

siema
skoro ostatnio udało mi się pokonać bugi graficzne w czystym niebie to postanowiłem zająć się przechodzeniem tej zacnej gry
no i wiadomo
na początku czyścimy bagna
no tylko że nie u mnie
po wyzwoleniu stacji pomp (bo wierze obserwacyjną anulowało mi od razu jak dostałem na nią misję)
całe czyste niebo stwierdza że są już wystarczająco silni i poradzą sobie z główną bazą bandytów
więc anulują mi wszystkie zadania odzyskania terenu czy oczyszczenia drogi
i tak za każdym razem jak odpalam nową grę
a robiłem to już z 4 razy
za każdym razem na innym poziomie trudności
Co jest z tym nie tak?
jako dowód wysyłam kilka zdjęć
oto nasze "wystarczające wojska" oraz pełne zaopatrzenie

image.png.81a1c3149ea5a1475c13f088041132fa.png

a to mapa poczynań

image.png.082ba95bcef06aa132939f2d5f9a2351.png
jak widać tylko stacja pomp jest odbita
image.thumb.png.fe2b8623cc2d52bb5ed8a8b59a7a3bb8.png
a reszta anulowana

Co robić?
Jak żyć?

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam, na wskazany do zajęcia punkt trzeba gnać od razu jak tylko ma się sygnał, bo można nie zdążyć. Chyba też trzeba tam zabić choćby jednego Renegata i doczekać nadejścia wojowników CzN. A to trochę może potrwać, bo się nie śpieszą. Oprócz strzelaniny i może kilku przedmiotów do inwentarza, niewiele jest z tego pożytku. Najważniejsze, aby zająć Park Maszynowy. Zawsze, tak w grze jak i w modach, starałem się obsadzić CzN północne zabudowania, ze względu na istniejący tam dodatkowy teleport. W razie potrzeby skorzystania z niego, nie trzeba bez przerwy się strzelać. Chyba że ktoś tak woli.

@Jara Zioło  Przeczytaj jak chcesz. Dowiesz się jednak o działaniach z wyprzedzeniem, a nie wszyscy to lubią.

Spoiler

Była wyżej wzmianka o okradzeniu na Wysypisku. Oczywiście, można się wycwanić i przed wejściem do piwniczki co lepszy sprzęt gdzieś zachomikować. Ale traci się fajną grę na odzyskanie sprzętu. Nieodwracalnie tracimy tylko kasę, więc do tego momentu albo nie sprzedajemy tego co zebraliśmy i gdzieś to gromadzimy, albo za posiadaną kasę kupujemy co się da, aby później to sprzedać. Choć część kasy wróci do nas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.