Skocz do zawartości

Problem z przejsciem:D


Sh4DoW27

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dziwi mnie trochę jedna rzecz... Nie możesz w Kordonie pójść do Sidorowicza, lub innego handlarza (np. w Neutralnej Bazie) i kupić leków p.promiennych, apteczk, nowego kombinezonu, jak napisał Elvis. A swoją drogą, to czemu nie możesz wstąpić do jakiejś frakcji? Może spróbuj wejść na Wysypisko od strony Bagien. Jak kiedyś napisałem, trzeba najpierw pomyśleć, a nie od razu na forum z byle jakim problemem lecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przez apteczki jestem stale obciążony ;-) Znaczy się, na razie nie jestem, bo nie gram. To nie ta sama gra, co pierwszy stalker... I przez to, jakie jest zakończenie, odechciało mi się grać. Jak kiedyś napisał Cristo z innego forum SPOJLER:Koniec SPOJLERA "Nie chcesz się zawieść - odinstaluj grę przed dojściem do końca." Ale nie ma co, jako stalker, muszę dojść do końca. Nawet parę razy. Już mnie ciągnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat na pewno dużo da. I co jeszcze... Tak jak pisałem wcześniej, jak pisał Elvis, kup sobie sporo anty-radów, apteczek naukowców, itd. Jak wyjdziesz, otwórz szybko ekwipunek, wio przed siebie, i bierz apteczki przy schodzącym życiu, i jak tylko zobaczysz promieniowanie, to bierz środki p.p. Aha, kup też sporo stalkerów (pałerejdów :-P ) bo biegać długo się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.