Skocz do zawartości

Petarda Bubera


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, OldMan napisał:

@smox Mam inne zdanie.
Przecież nikt nikomu nie każe włączać podświetlenia obudowy. 

@OldMan, zgoda, ale zapłacić więcej za to musisz. Mam bardzo złe doświadczenia z podświetlanymi wentylatorami i powiedziałem - nigdy więcej. Być może te droższe są lepsze, nie wiem i raczej nie będę tego sprawdzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnia zmiana...na pewno w tym roku. Jednak zdecydowłaem się na nie integralną kartę ale że ja muszę miec wszystko na już to zaopatrzyłem się w jedyna aktualnie dostępną. 

https://www.power.no/datakomponenter/lydkort/asus-xonar-u7-71-mkii-lydkort/p-631932/

Mimo że to pewnie nic specjalnego, różnica jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@Buber Nie wiem czy to aktualne ale przypomniałem sobie, że wspominałeś o ciasnej obudowie i jakiś czas temu wpadła mi w oko obudowa dla Ciebie ;) 

Jak to Ty piszesz jest MOC :) 

p.s.

@apg2312  widzę, że NVIDIA w końcu się ogarnęła co do nanometrów i Ampere zapowiada się na milowy krok w GPU
a sprzętowa obsługa RT to miód i orzeszki :)    

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, ostatnio mam wysokie odczyty temperatury karty na HWMonitor , przy obciążeniu GPU ma 75, czyli znośnie, ale memory i hot spot mają po 107, czyli nie znośnie. Myślałem o wodnym chłodzeniu, ale może wystarczy dać nową pastę...Jak nie to może ktoś podesłać pomysł na chłodzenie wodne, chodzi o cały system. I czym to może być spowodowane? A zauważyłem to bo wiatraki na karcie od jakiegoś czasu zaczęły wariować, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłeś pc? jak nie to lepiej to zrób, wymiana pasty też może coś dać polecam Thermal grizzly. A może obudowa słabą wentylację powietrza ma? Jaką budę masz? Ew. dokup do budy jakieś wentylatory. Ja o chłodzeniach wodnych nic nie powiem bo nigdy takiego nie zakładałem a słyszałem że dosyć ryzykowne są ale za to bardzo dobrze zbijają temperaturę.

Możesz też pokombinować z prędkością wentylatorów

edit: Jaką ty kartę masz w ogóle? Bo według mnie 75 stopni to dużo, u mnie GTX 1070 100% Obciążenia przez 24h ma max 59 stopni

Edytowane przez Suseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci go otworzyć, przeczyścić z kurzu, szczególnie wiatrak od procesora i karty graficznej, no i wymień pastę termoprzewodzącą, chyba że nie jesteś pewny co do rozbierania chłodzenia to polecam ci się udać do serwisu z swoją własną pastą, tak jak przedtem pisałem polecam thermal grizzly kryonaut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.