Skocz do zawartości

Jak rozwalić gospodarza w niewidzialnym Egzo?


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm? od czego by tu zacząć? najlepiej od początku, na wstępie zaznaczę że robiłem to kilkanaście razy i na różne sposoby z różnymi rodzajami karabinów, no nie wychodzi mi to, rzecz ma się na Jantarze zaraz po rozmowie z Sacharowem kiedy ten ustawia teleport i lądujemy w bunkrze w którym stoi gospodarz "wartownik" w niewidzialnej Egzie, dobrze że chociaż autor moda pomyślał żeby było widać jego karabin bo inaczej to by było niewykonalne. Gdy tylko teleportuje się do tego bunkra od razu koleś dostaje kilka kul i....ucieka, no właśnie, i to jest problem bo zza "lady" Sacharowa nie da się wyjść i automatycznie nie da się koleszki ubić, poza tym, z gadki z Sacharowem wynika że mam mu wysłać smsa, z czego? z PDA? jak? więc wnioskuję że najpierw trzeba ubić tego siurka w Egzie a sms sam się jakoś wyśle, gdy gonie kolesia on znowu jest szybszy i mnie rozwala, na myślenie nie ma za bardzo czasu (w międzyczasie dostajemy smsa od Woronina żeby stamtąd uciekać i zadanie jest na czas, mamy dosłownie kilkadziesiąt sekund) i psi promieniowanie nas zabija. Gdyby ktoś nie kojarzył zadania to daje screeny, pozdro

ss_windows7_04-23-19_08-49-11_(l08_yantar).jpg

ss_windows7_04-23-19_09-04-14_(l08_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po zainstalowaniu teleportu Sacharow
powinien powiedzieć coś takiego: постой паровоз, не стучите колёса. Przechodzimy przez
teleport i GG trafia do wnętrza bunkra. Jest tam wartownik w niewidzialnej egzie, likwidujemy
go i czekamy na przyjście Sacharowa, rozmawiamy, teleportujemy się na zewnątrz,
likwidujemy pozostałą ochronę.

@cez137

Hmm, nie wiem może trzeba mu szybko headshota zasadzić z czegoś mocnego? Widzę, że strzelby tu się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb no ja wiem że na gameplayach to to wszystko wygląda fajnie i idzie do przodu, widziałem przecież i oglądałem, ale tam on nie ucieka, a mi ucieka, tak jakby przez tą ladę przechodził i po gościu, mogę sobie na niego czekać a on i tak nie przyjdzie, w końcu psi mnie zabija, no nic będę próbował dalej.

11 minut temu, tom3kb napisał:

постой паровоз, не стучите колёса.

"poczekaj, aż lokomotywa parowa nie zapuka w koła" - co to ma znaczyć?hmm? nie wiem, i on tego nie mówi tylko to jest fragment jakiejś piosenki i on to śpiewa haha, wokal ma dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cez137 napisał:

ale tam on nie ucieka, a mi ucieka

No to może za długo czekasz, tu mu od razu sadzą kulkę i nawet ruszyć się nie zdąży, popróbuj z różnych giwer. Jak jest do broni możliwość włożenia różnej amunicji to też załaduj najmocniejszą, np do strzelby.

A co do tego tekstu po rusku, to to tam akurat mało ważne chyba, cos sobie pitoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb dobra jakimś cudem się udało, wziąłem się na sposób i teleportowałem się z WCIŚNIĘTYM LPM żeby nie czekać, waliłem do niego z Camo na grubym śrucie, padł, ale z tym "uciekaniem" to ewidentny błąd u mnie w modzie, a tak przy okazji, wylot przy bramie na wejściu na teren zakładu, akurat spawnowały się snorki i inne gady, pewnie to przez to, chociaż ten argument dziwny jakby przez Camo bo akurat to miałem w rękach.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 352
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find variable ammo_mag_size in [wpn_addon_shotgun]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.