Jump to content

Nie mogę wczytać sejwa/gry

cez137
 Share

Recommended Posts

Witajcie, problem pewnie znany ale nie wiem jak go wpisać w szukajkę, dziś ni z gruchy ni z pietruchy zaciął mi się mod, zrobiłem twardy zapis, wyszedłem normalnie z gry, wyłączyłem normalnie komputer i wyszedłem z domu, nie żadne resety czy inne wyloty, wszystko normalnie, przychodzę po ok godzinie do domu, włączam komputer, odpalam moda na tym twardym sejwie i stoi na synchronizacji, nie mam pojęcia o co chodzi, nawet przy wylotach gdy uruchamiam mody to one normalnie działają, a tu normalnie wszystko i takie jaja, próbowałem go nawet odpalić z innych sejwów wcześniejszych, z quicków, nic, płyta ori w idealnym stanie, zgodność taka jest jak była ustawiona i na tym wszystko chodziło zawsze, nic nie było zmieniane, co jeszcze sprawdzić? jaki może być powód takiego stanu rzeczy? mod to Powrót szramy cz.1 - fabularne dopełnienie

Męczę się z tym cały czas i zauważyłem pewna prawidłowość, może się to komuś przyda, otóż udało mi się wczytać grę z UWAGA autosejwa, mod zrobił auto sejwa w tunelach na Jantarze i ten autosejw jest w sejwach w grze, gdy wyszedłem z tunelów na powierzchnię zrobiłem quicka i zaraz rozwaliła mnie chimera, wczytałem quicka i poszło, nie wiem o co tu chodzi ale wydaje mi się że ten autosejw się z czymś gryzie, bo niby dlaczego akurat z niego się wczytało a z twardego zapisu nie chce? po wszystkim gdy szedłem do przejścia na Radar po drodze miałem wylot, próbowałem wczytać grę z kolejnego twardego zapisu który międzyczasie zrobiłem przed bunkrem Sacharowa ale też nic z tego, stoi na synchronizacji, nie wiem, może mod się psuje, nie mam pojęcia, pierwszy raz mam coś takiego, wrzucam loga w całości po ostatnim wylocie, może ktoś mądry czegoś się tu dopatrzy bo on jest bez FATALA

xray_windows7_04-23-19_15-24-16.mdmp.log

Edited by cez137