Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po ustawieniu DX10 albo 11 wywala po wyjściu z bunkra sidorowicza na DX9 wszytko chula co to może być ? wklejam loga

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : The application has made an erroneous API call that it had enough information to avoid. This error is intended to denote that the application should be altered to avoid the error. Use of the debug version of the DXGI.DLL will provide run-time debug output with further information.
[error]Function      : CHW::UpdateViews
[error]File          : ..\xrRenderDX10\dx10HW.cpp
[error]Line          : 614
[error]Description   : R
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś shader fix, który naprawiał problem z przejściem do Baru na statycznym renderze? Szukam już tego od godziny, znalazłem posta na Stalker.pl, ale link już wygasł, a trochę męczy skakanie z DX10 na statyczny.

Edit. Nawet zmiana DX w moim przypadku nie działa, w momencie "synchronizacji" na ekranie ładowania robi się Black Screen.

Edytowane przez Wójek Jar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Nowy patch to też 1.4001.

@DaarMoo Wiem, ale osobiście uważam, że lepiej zapobiegać, niż później żałować - te kilka minut nikogo nie zbawi, a zawsze może się okazać, że nałożenie poprawionego patcha pieprzy coś w dalszej rozgrywce. To Lost Alpha, może się zdarzyć (znowu) wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Henkie napisał:

Witam
Przemierzam sobie wysypisko a tu taki cuś. Z angielskiego jestem niezły, ale rosyjski póki co to dla mnie czarna magia. Jakieś pomysły co też udało mi się znaleźć?
http://imgur.com/a/yZm7A.

To narzędzia podstawowe. Pewnie jakiś mechanik będzie ich potrzebował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak rozwiązać mój problem ? nie moge wyjść z bunkra :/

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : The application has made an erroneous API call that it had enough information to avoid. This error is intended to denote that the application should be altered to avoid the error. Use of the debug version of the DXGI.DLL will provide run-time debug output with further information.
[error]Function      : CHW::UpdateViews
[error]File          : ..\xrRenderDX10\dx10HW.cpp
[error]Line          : 614
[error]Description   : R
 

stack trace:

0023:726641A1 xrCore.dll, xrDebug::error()
0023:71AB5175 xrRender_R4.dll, SupportsDX11Rendering()
0023:00CF5BA2 XR_3DA.exe, CRenderDevice::Reset()
0023:00CF549F XR_3DA.exe, CRenderDevice::Begin()
0023:00CF4F01 XR_3DA.exe, CRenderDevice::on_idle()
0023:00CF488A XR_3DA.exe, CRenderDevice::message_loop()
0023:00CF53FE XR_3DA.exe, CRenderDevice::Run()
0023:00CC2271 XR_3DA.exe, CApplication::CApplication()

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie DX10 działa. Ale co z tego kiedy grafika wygląda przedpotopowo.

@smox jeżeli jest perspektywa tłumaczenia to myślę, że wiele osób z chęcią zagra. Mod co by nie mówić jest kultowy. A jak wyjdzie jednak kaszana to trudno. Ale może jednak będzie kilka jasnych punktów.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.