Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.04.2017 o 21:18, DaarMoo napisał(a):

@Sierioża po zainstalowaniu tych trzech składowych w menu mam LA 1.4000 DC. Czy nie powinno być 1.4001 ?  

Jakim cudem nie mogę spolszczyć Lost Alpha,wrzucam spolszczenie do głównego katalogu gry i nic mam tylko Angielski i Ruski 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2017 o 21:18, DaarMoo napisał(a):

@Sierioża po zainstalowaniu tych trzech składowych w menu mam LA 1.4000 DC. Czy nie powinno być 1.4001 ?  

Jakim cudem nie mogę spolszczyć Lost Alpha,wrzucam spolszczenie do głównego katalogu gry i nic mam tylko Angielski i Ruski 😞

Teraz, FilmisterPL napisał(a):

Jakim cudem nie mogę spolszczyć Lost Alpha,wrzucam spolszczenie do głównego katalogu gry i nic mam tylko Angielski i Ruski 😞

Panowie od wczoraj męczę się z modem Losta Alpha DC z 2017 roku,nie działa w nim spolszczenie,wszystko wykonałem jak trzeba a dalej mod jest dostępny albo po Angielsku albo w kacapowskim języku (Ruskim) co jest zgrane,dla przykładu załączam FILM z moda jak to u mnie wygląda,bo ręce już opadają kompletnie. Co dokładnie trzeba zrobić tak by można było mieć La Dc w spolszczonej wersji,jeśli coś jest na rzeczy dajcie znać,Bardzo będę wdzięczny za pomoc.    

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie do Lost Alphy waży 400kb w tym temacie? Czy mi się tylko wydaje to trochę mało? Jak do wersji 1.3 ważyło 1.5mb.

W ogóle tu była wersja 1.4005 ze spolszczeniem i 1.4007 ze spolszczeniem. Ale pierwszy post został wyczyszczony ;)

Z tego co pamiętam to były wersje spolszczenia dla czystego moda i dla wersji z weapon packiem. Tylko, że dla konkretnej wersji LA DC ale ich tu już nie ma :062:

Możliwe, że żadne ze spolszczeń jakie teraz ktoś posiada nie będzie działać z aktualną wersją LADC z launcherem bo były w modzie przez te lata robione jakieś małe fixy i poprawki.

@FilmisterPL musiałbym chyba gdzieś uploadować całe LADC w konkretnej wersji z działającym odpowiednim spolszczeniem, żeby mieć pewność, że zadziała. A za bardzo nie mam czasu ani chęci więc może lepiej graj po angielsku. No chyba, że ty robisz coś źle, co nie raz miało już miejsce ;) albo może komuś innemu chce się to sprawdzać i bawić z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kbBardzo możliwe, że to spolszczenie jest tym o które chodzi bo z tego co widzę to wszystkie pliki, które powinny być w folderze text to są, a różnice mogą wynikać z tego, że w poprzednich może były jakieś tekstury dołączone czy coś - 400kb jak na spolszczenie to i tak sporo.

@FilmisterPL Podstawowa sprawa - to spolszczenie z posta nr.1 jest do wersji 1.4007 czyli wszystko się zgadza, ale... Jest przeznaczone do Lost Alpha 1.4007 z paczką broni PRM Weapon Pack czyli przed wrzuceniem spolszczenia najlepiej jak w konfiguratorze LA sobie pobierzesz i zainstalujesz tą paczkę, a dopiero potem spolszczenie.

W paczce ze spolszczeniem natomiast jest tylko folder text i dlatego nie działa bo brakuje pliku localization.ltx, więc rozwiązania są dwa - albo bez modyfikacji localization, ale z wrzuconym spolszczeniem odpal konfigurator LA, wejdź w zakładkę Game i zobacz czy w konfiguratorze Ci pokazuje na liście język polski. Jak tak to go wybierz, zapisz zmiany i odpal grę, a polskiego na liście nie będzie to po prostu wejdź do gamedata/config, otwórz notatnikiem localization.ltx i tam zmieniasz to co będzie na to co zawsze być musi w przypadku spolszczeń czyli:

language = pol
font_prefix    = _cent ;_west

I spójrz czy pod tymi linijkami jest jeszcze linijka:

[languages]
eng
rus
pol

Gdyby nie było pol to dopisz, odpal grę i zobacz czy uruchomi się po polsku, a jeśli nie to czy możesz w opcjach wybrać język (jeśli nie w grze to w konfiguratorze). Oczywiście to wszystko rób ze wrzuconym spolszczeniem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Lost Alpha Developer's Cut (1.4007)
  • 6 miesięcy temu...

Odkopię trupka i w końcu zrobię porządek z tą polonizacją, bo od dłuższego czasu do tej wersji jest podpięta wersja niekompletna bez dodatków, które pierwotnie w niej były.

Polonizacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji dostępnej wraz z moimi poprawkami i posiada wszystkie dodatki, które były pierwotnie oraz polonizacje wersji bez weapon packa. Dodane zostały także ostatnie poprawki silnika na maj 2020, configurator z kwietnia 2020 oraz modzik pozwajający grac bez configuratora, który czasem dostaje pi3rdolca.

Wg mnie ta wersja Lost Alphy jest najlepsza i najbardziej klimatyczna oraz ma najmniej udziwnień czy utrudnień z wersji extended,

Polonizacja wraz z dodatkami:

https://drive.google.com/file/d/1esTObyMf4IUFUj6HLC89OHnemMAQ9lK1/view?usp=sharing

Ekipa sprawująca władzę wrzućcie proszę w pierwszym poście tą wersję Polonizacji.

 

  • Ważne 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcx napisał(a):

@FeRu  Pytanie - jest jakaś kolejność instalacji zawartości katalogu ' Dodatki ' z twojej paczki spolszczenia ??😳

Dowolna... Gdyby było inaczej to zostaloby umieszczone info. Po instalacji polonizacji wybierasz co chcesz i wrzucasz albo do gamedata albo w przypadku poprawek do silnika czy configuratora do głównego katalogu Lost Alphy. Oczywiście jeśli chodzi o poprawkę silnika to wybierasz jedną wersje a nie obie naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.