Skocz do zawartości

Konkurs: Opisy użytkowników z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem o jakimś małym konkursie, ponieważ od dłuższego czasu nic z tych rzeczy nie pojawiało się na forum. 
Będzie to konkurs na najlepsze opisy naszych użytkowników z forum, ale w świecie Stalkera. 

Same opisy nie powinny być zbyt długie, ale raczej wciągające i jak najbardziej klimatyczne, pasujące do uniwersum. Jeżeli ktoś chce podejść do tego z poczuciem humoru to nie widzę przeszkód, ale prosiłbym, żeby nie starać się nikogo obrazić lub w jakiś sposób ośmieszyć.  Najlepiej, jeżeli podejdzie się do tego konkursu z dystansem :) 

Na naszym forum jest wielu zasłużonych użytkowników i ciężko byłoby wszystkich opisać dlatego wybrałem 10 najciekawszych bądź jak kto woli - kontrowersyjnych. Myślę, że dzięki temu łatwiej będzie niektórym poruszyć wyobraźnię :smile_gitara: 
Oto lista: 

 Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie na temat tego konkursu, a przede wszystkim czy pasuje wam lista kandydatów do opisów :) 

Zwycięzcę wyłonimy poprzez głosowanie, a jako nagrodę proponowałbym 1000V Rubli. 
 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TwojaStara 
Musisz użytkowników naszego forum z podanej listy opisać jako stalkerów którzy trafili do Zony. Ich los jest w twoich rękach, a raczej twojej wyobraźni. Przykład:

" @Yossarian - Były członek frakcji Czyste Niebo. Nikt nie wiem kiedy ani w jakich okolicznościach przybył do Zony. Przez ponad rok wiódł spokojnie życie na Bagnach poświęcając się przeróżnym badaniom na temat Emisji oraz jej wpływowi na ludzki organizm. Jak większość członków swojej frakcji on także postanowił wziąć udział w szturmie na CEA, co niestety zakończyło się dla niego fatalnie - został ciężko ranny, ale przeżył..
Monolitowcy dostrzegli w nim wielki potencjał  ze względu na posiadaną wiedzę. Niestety ich próby nawrócenia @Yossarian'a spełzły na niczym. Był zbyt cenny, by go zabić, ale i zbyt słaby by ich zdaniem mógł poznać " prawdę " o świętym Monolicie. 
Tak oto były członek nieistniejącej już frakcji stał się renegatem przemierzającym okolice centralnych ziem Zony. " 


@kondotier

Zawsze można @tom3kb dodać do listy. Nie widzę problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelę, że powiedzmy miesiąc od oficjalnego ogłoszenia konkursu powinien spokojnie wystarczyć.

Dodatkowo zaproponowałbym, że jeśli ktoś z userów chciałby opisać kogoś innego, nie będącego na zaproponowanej przez @Agraela liście, to tak samo może to w ramach konkursu zrobić. :)

 

A tak z ciekawości, to czym ja się niby dla Forum zasłużyłem, że wylądowałem na tej liście skazańców do odstrzału ? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można lekko zmodyfikować listę. 
W sumie to nawet lepiej by wyglądało - większy wybór. 

Dodać do listy pozostałych userów z forum ( z większym lub mniejszym wkładem w społeczność ) i dzięki temu będzie większe pole do manewru. Osoba, która będzie chciała wziąć udział w konkursie uzyska możliwość wyboru. Wymaganym pozostanie opisanie 10 użytkowników. 
 

34 minuty temu, MaklerR napisał:

Kurczę nie jestem na liście, chyba zbyt grzeczny jestem :D

 

26 minut temu, apg2312 napisał:

A tak z ciekawości, to czym ja się niby dla Forum zasłużyłem, że wylądowałem na tej liście skazańców do odstrzału ? :P


Nie nazwałbym tego listą skazańców :D Każda osoba, która pełni jakąś ważną funkcję na forum jest dostrzegana przez większość. Ciekawiej się opisuje ludzi, którzy w pewien sposób zasłynęli lub budzą pewne kontrowersje. Oczywiście to tylko konkurs i trzeba do tego podejść z dystansem :) 

 

47 minut temu, OldMan napisał:

p.s. ile ma trwać konkurs bo jakoś nie doczytałem.   

Wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych. Uważam, że dwa tygodnie to wystarczający czas, by znaleźć w sobie odrobinę weny. Maksimum to miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem czym NIE zasłużyłem. Zresztą co ze mnie za user - raz na ruski rok jak coś wiem, to pomogę i ot, cała moja aktywność.

Z kolei co do mojej historii, to wszyscy ją dobrze znają. W wieku dwunastu lat skończyłem Harvard, a potem miałem otwartą drogę kariery w Watykanie, ale wybrałem Monolit :wub:

Edit: a co jest właściwie do wygrania? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza konkursem bo pisarz ze mnie żaden i 10 historyjek bym nie wymyślił ale, że

Cytat

Jeżeli ktoś chce podejść do tego z poczuciem humoru to nie widzę przeszkód, ale prosiłbym, żeby nie starać się nikogo obrazić lub w jakiś sposób ośmieszyć.

To nie bijcie jakby co.

No i niektóre nicki za bardzo na "opis stalkera" się nie nadają :026: to spróbowałem inaczej umieścić takiego delikwenta "w świecie Stalkera".

Spoiler
7 godzin temu, apg2312 napisał:

A tak z ciekawości, to czym ja się niby dla Forum zasłużyłem, że wylądowałem na tej liście skazańców do odstrzału ? :P

A masz :033:

 

"Profesor Sacharow kończył poranny kubek kawy. Komputer już odpalił więc usiadł przy biurku.

-"No pora wziąć się do roboty" - pomyślał i włączył monitor.

Zaczął stukać w klawiaturę.

LOGIN:

Sacharow

PASSWORD:

apg2312"

 

"W ciemnym tunelu jednego z laboratoriów Świadomości Z słychać było miarowe uderzenia w ciężkie stalowe drzwi.

W ich stronę powoli zbliżał się jeden z naukowców. Spojrzał przez wizjer. Podniósł notatnik i zaczął pisać.

Pacjent nr 1972 staje się coraz bardziej agresywny. Zaleca się zwiększenie dawki środków uspokajających i ostrożność podczas przeprowadzania kolejnych testów."

 

A i chciałem coś napisać o @kondotierze, ale jak tylko wpisuję ten nick to nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z jednym z dwóch obrazków/stalkerów ;)

350?cb=20171122113452&path-prefix=pllatest?cb=20170420214410

To opis byłby plagiatem ;)

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sierioża napisał:

Z kolei co do mojej historii, to wszyscy ją dobrze znają. W wieku dwunastu lat skończyłem Harvard, a potem miałem otwartą drogę kariery w Watykanie, ale wybrałem Monolit :wub:

Chyba zbyt pobieżnie przeleciałem przez literki, bo najpierw zrozumiałem, że skończyłeś Hogwart. :063:

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast tworzyć sztucznie subiektywną listę kandydatów do opisu, trzeba skorzystać z wykazu Aktywni uczestnicy na stronie głównej forum? A skoro konkurs ma trwać miesiąc, to wybrać z niej wykaz za ostatni miesiąc, lub cały czas. Sądzę, że będzie sprawiedliwie, bo to ocena od wszystkich forumowiczów bez kumoterstwa i uprzedzeń.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam talentu literackiego, więc udziału w konkursie nie wezmę. Gdybym nawet takowy posiadał, to i tak pewnie udziału bym nie wziął. Owych "10 najciekawszych bądź jak kto woli - kontrowersyjnych" lubię (jednych mniej drugich więcej), ale na szacunek zasługują wszyscy. Bałbym się moimi "wypocinami" kogoś z nich urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Myślę, że każdy może śmiało wziąć udział w konkursie. 
Termin jego zakończenia nie jest ustalony. 

Swoje prace umieszczamy tutaj: https://stalkerteam.pl/topic/12051-konkurs-prace/
Regulamin oraz zasady są tam opisane. 

Jako pierwszy opisałem pięciu użytkowników. Kto następny ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.