Skocz do zawartości

Prosze o moda


lolekbolek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak -Spanie(bez tego fałszywego przeźroczystego slota na kamienie ) -Nieruchomy celownik -Możliwość ściągania pancerzy i znajdywanie artefaktów -Zmniejszona moc i ilość granatów -Dużo wojen i żeby działały -Zombie które głośno jęczą i zawodzą a w dodatku zapierzają jak szalone i walczą tylko wrecz -Bossy, czyli większe i mocniejsze tekstury -Realistyczne zacinanie się broni -Shadery -Miecze i inne wręcz -Lepsi handlarze -No i takie nie realne -brak X-ray Engine error -brak bugów -aby mapy się nie wczytywały ps. Elvis, jak coś to wpadnę do Ciebie z Lapkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem xD Ale Tak: -Spanie które działa -Celownik który po przybliżeniu niemajga się jak pijak w traumie -Pancerze i artefakty jak STOCK mod -Słabsze granaty, i zmniejszona ilość znajdywvdvbfanych dymnych -Faction War chyba się nazywa -Zombie jak w PRIBOY -Zacinanie się broni jak w FarCRy2 -Shadery 1.0 -Ładne handlowanie -aby się nie sypała - -No itakie marzenie, skleic mapki w jedno xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Spanie(bez tego fałszywego przeźroczystego slota na kamienie ) / Kamienie w stalkerze? No proszę, proszę. - Nieruchomy celownik / Czyli niedynamiczny? Da się zrobić. - Możliwość ściągania pancerzy i znajdywanie artefaktów / Da się zrobić. - Zmniejszona moc i ilość granatów / Da się zrobić. - Dużo wojen i żeby działały / Wojny po patchach działają normalnie. Mam za mało czasu, by to rozgryźć. - Zombie które głośno jęczą i zawodzą a w dodatku zapierzają jak szalone i walczą tylko wrecz / Zawodzą? Zapierzają? - Bossy, czyli większe i mocniejsze tekstury / Nic tu po większych teksturach, ponieważ kij Ci dadzą. Mocniejsze oczywiście - polecam mod S.H.A.R.P.E.R. - Realistyczne zacinanie się broni / Da się zrobić. Nie miałem jeszcze wszystkich broni w ręku (normalnie w życiu), więc nie wiem, jak jest realistycznie. - Shadery / W *** czasu i jeszcze więcej. Prośby proszę zgłaszać na forum The Floating Point. - Miecze i inne wręcz / Jak widzisz jest tego mało, chyba nawet w ogóle. Grafikiem i "modelerem" nie jestem. Proszę się skontaktować z naszym wschodnim kolegą Gosuke. - Lepsi handlarze / Co przez to rozumiesz? -brak X-ray Engine error, brak bugów, aby mapy się nie wczytywały / Niemożliwe. Poza tym forum GSC służy do zgłaszania błędów. Od tego są odpowiednie osoby, a niekoniecznie modderzy. -Celownik który po przybliżeniu niemajga się jak pijak w traumie / Da się zrobić. Pancerze i artefakty jak STOCK mod / A dokładniej? - Faction War chyba się nazywa / Da się zrobić. - Zombie jak w PRIBOY / Tutaj też nie rozumiem... - Zacinanie się broni jak w FarCRy2 / Wyjaśniłem wcześniej. Niestety nie mam Far Cry 2. - No itakie marzenie, skleic mapki w jedno / Trzeba byłoby robić 90% gry od nowa (nie mam na myśli materiałów tj. modele, tekstury itd). Gierka i tak by nie odpaliła. Niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy zombie mają być szybkie z łapkami do przodu z dźwięcznym i eleganckim jęczeniem Zacinanie się broni w FC2 wygląda tak że ogląda broń dookoła, i jak wklepiemy jakąś kombinacje to je odcina Ze spaniem chodzi mi o to żeby nie wykrzaczało gry. STOCK naprawiłem wyciągając z solanki sleepbaga, ale wtedy miałem przeźroczyste inventory i dodatkowe miejsce na kamienie (artefakty) Bossy - jako nowe jednostki - Ciut większe tekstury i mocniejsze staty -Shadery - poprostu aby były w paczce (te z floating pointa) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Działające spanie - niedynamiczny celownik - Możliwość ściągania pancerzy i znajdywanie artefaktów - Zmniejszona moc i ilość granatów - Faction War + Faction Commander - pRzerażające nie uzbrojone zombi - Trader Mod - Dorzuć shader 3.0 z floata - Zacinanie się broni w FC2 wygląda tak że ogląda broń dookoła, i jak wklepiemy jakąś kombinacje to je odcina (albo coś podobnego Ci się uda xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dodam swoje marzenia: -Kontynuacja wątku zmieniająca rozgrywkę podobnie jak w Priboy Story, może PriboY 2? -Uwzględnienie wszystkich mapek czyli zarówno wszystkich z Cienia Czarnobyla (piszecie chyba So C?) jak i z C.S.. -Zachowanie aury z Oblivion Lost -Rozbudowana wersje walk na arenie (mutanty) -Zachowanie najciekawszych rzeczy z najlepszych modów (zbieractwo wśród NPC-ów, rozbudowany handel, możliwość ulepszania artefaktów, dodatkowe mutanty, jazda pojazdami, dodatkowe przedmioty jak bomby, broń i elementy ekwipunku) i wszystkie wspaniałości których nie wymieniłem. -Więcej questów pobocznych i bardziej rozmaitych. -Bardziej zróżnicowane staty broni - zbliżone do rzeczywistości. -Poprawione tekstury broni jak w Oblivion Lost -Możliwość powrotu z każdej lokacji na mapie jak w Priboy-u. -Jeszcze mroczniejszy klimat w laboratoriach i podziemiach. Mógłbym pisać jeszcze dobre pół godziny ale.. to tylko marzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.