Skocz do zawartości

Trzy pytania


tymcio29

Rekomendowane odpowiedzi

Mam TRZY pytania.

1. Co muszę zrobić jeśli chcę we frakcji Powinności rozwalić jakiś odział Wolności albo ich bazę. Mam sam to robić czy z kimś, a jak z kimś to jak go zwerbować?

2. Czy zadania od bossa Powinności będą jakieś lepsze czy ciągle coś przynieść ze skrytki itp.

3. Czy zadania z Powinności kiedyś się skończą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem (a przynajmniej związany z tym). Otóż jestem po pierwszym spotkaniu z Leśnikiem i mam udać się do Magazynów Wojskowych. Niestety zaraz za wejściem stoi posterunek Wolności, a ja należę do Powinności. Czy jest to możliwe, że cała frakcja Wolności zostanie pokonana i później ich tam nie spotkam? I właśnie czy jest możliwe żeby pokonać całą frakcję (usunąć wszystkich jest członków z całej Strefy)? Co trzeba zrobić w tym celu? Mamy wykonane te 5 zadań w zakładce Wojna Frakcji, a mimo to w różnych miejscach Wolność nadal panoszy się jak chce. Zdobyłem nawet w pojedynkę Bazę Wolności, ale jak poszedłem to znów ją zajęli. Nie dostaję już zadań typu - Zajmij, Obroń itp. tylko wojna frakcji stała się jakby... pokojowa. Czy da się ja jakoś zakończyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ręce i nogi Graczowi opadają . Gra ma wiele niespójnosci fabularnych i technicznych . Tak jak piszę koledzy : próbujcie sami . Na wiele pytań , nie ma odpowiedzi.

Czasem można udzielić podpowiedzi dotyczących głównej fabuły i paru zadań pobocznych,

dlatego pytajcie , ja i inni , którzy przeszli grę parę razy, chętnie pomożemy, ponieważ jesteśmy fanami tego programu. Ale to tylko program.

Dlatego 'dobra rada wujka Fiedi': eksperymentujcie z modami . Czytajcie dział dotyczący modów i wybierzcie coś dla siebie.Ja sam korzystam z doświadczenia chłopaków , którzy robią "ulepszenia" . Zabawa robi się przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tak , zawsze zdobywasz bazy nieprzyjaciół w pojedynkę .

Co gorsze , czasami PDA traci kontakt z wrogiem na terenie bazy ( czytaj nie ma wrogów -wszyscy zabici) i chowa się broń a TY lecisz do przodu , oni do Ciebie strzelają a Ty jak baranek idziesz na rzeź .

Czasem zdobędziesz bazę , na PDA masz komunikat odbierz nagrodę , dochodzisz do punktu przejścia między lokacjami i słyszysz komunikat : znowu zajęli bazę itd. itp.

a na PDA masz (wojna frakcji) zdobyto wszystkie przyczólki i baza zniszczona.

Myślę , że koledzy , którzy robią mody do gier mogliby coś poradzić , ale czasem kod zródlowy programu uniemożliwia takie poprawki.

Tutaj móglby się wypowiedzieć Mr Elvis , czy Biały Wilk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dostać nagrodę musisz być w jakiejś frakcji. Jeśli walczysz z Wolnością , to jesteś w Powinności , u Bandytów - z Powinnością itd.

Jak jesteś samotnikiem , nie dostaniesz od nikogo nagrody.Oczywiście musisz dostać zlecenie na zajęcie obcej bazy , ponieważ nawet po jej zajęciu nie dostaniesz nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filippo, ja mam cierpliwość węża Kaa ( Księga Dżungli ). Dlatego , będę zawsze pomagać.

A jak ktoś jeszcze CZYTA i zaczyna pisać posty a nie tylko bezmyślnie patrzy się w ekran ...

to tylko się cieszyć :mrgreen: . To offtop co 😛

P.S.

Co to jest offtop , to nauczyłem sięna tym forum . Nieźle co? Jednak na naukę nigdy za późno. Nawet na czytanie ze zrozumieniem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.