Skocz do zawartości

Bron ulepszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się ulepszyć te 2 bronie?? (ewentualnie 1 którą i gdzie) Bo patrzyłem u Powinności, Wolności u Stalkerów i nic. Broń: HK g-36 FN f-2000 Gram na Random mode i nie wiem czy w innych sytuacjach da się mieć ta broń, a w związku z tym ulepszać. Wiem tylko że FN można dostać na końcu nie ulepszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz ulepszyć dowolną broń u jakiegokolwiek technika wystarczy z edytować plik o nazwie stalkers_upgarde_info.ltx który znajduje się w gamedata\config\misc\stalkers_upgarde_info.ltx tam znajduje sie zestawienie broni i kombinezonów które Ulepszaja dani technicy wystarczy dopisać do listy broń lub kombinezon który chcesz ulepszyć I niech moc będzie z tobą :( Podaje wygląd pliku dla technika z czystego nieba : ;************************************************ ;************** Marsh CS mechanic *************** ;************************************************ [mar_csky_tech] wpn_bm16 wpn_toz34 wpn_pm wpn_pm_up wpn_pm_9x19 wpn_fort wpn_fort_up wpn_hpsa wpn_wincheaster1300 wpn_mp5 wpn_ak74u wpn_ak74 wpn_ak74_up wpn_ak74_up2 wpn_lr300 wpn_pkm novice_outfit cs_light_outfit cs_heavy_outfit stalker_outfit [mar_csky_tech_upgr] up_sect_ac_ak74u = false up_sect_ac_mp5 = {+info_up_ac_mp5} up_sect_bd_mp5 = {+info_up_bd_mp5} up_sect_a_novice_outfit = {+info_up_a_novice_outfit} up_sect_a_cs_light_outfit = {+info_up_a_novice_outfit} up_sect_a_cs_heavy_outfit = {+info_up_a_novice_outfit} up_sect_a_stalker_outfit = {+info_up_a_novice_outfit} up_sect_ab_pkm = false up_sect_cd_pkm = false up_sect_abcd_pkm = false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko wypakować pliki - i do katalogu wejść, pozmieniać, potem wrzucić foldery z tym plikiem do gamedaty. Jaki patch? Taki, jaki masz obecnie zainstalowany. Ponieważ, między patchami są spore zmiany, ale głównie w skryptach, itd. a nie w nazwach broni, plików, to jest (prawie) takie same, jak na czystej. Podsumowując, jeśli chcesz się do tego brać, to zrób kopię zapasową, zaopatrz się w Data Unpackera (czy jakoś tak) i ruszaj do boju. Jak masz jakieś pytania, to pytaj :-)

Ważne, (jak już pisałem wyżej) aby zmieniony plik zapisać, po czym stworzyć folder gamedata, po czym wrzucić do niego te wszystkie foldery i plik(i) - przykładowo - w wypakowanym jest:


a/b/c/def_ghi

to i w gamedacie musisz to samo zrobić; czyli:


gamedata/a/b/c/def_ghi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń i kombinezon trzeba wpisać w odpowiednim miejscu czyli zgodnie z lista tak jak w pliku trader trader.ltx Mozna też stworzyć swoją własną odmianę broni już zmodyfikowaną. Ja stworzyłem ostatnio Lr 300_up2 (końcówka _up i up2 -oznaczaja że broń jest juz zmodyfikowana) niestety z braku amunicji na bagnach nie przydaje się :(. Kombinuje teraz nad modyfikacja skrytek aby powrzucać tam troche innego typu amunicji ale niestety Stalker CS jest ciężki do modyfikacji. A szukam w ciemno. Spróbuje przezbroić stalkerów z czystego nieba może zostawia troche amunicji.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronie sie nazywaja innaczej tylko w opisie ale w plikach ltx maja jednakowe sygnatury np kałasznikow wpn_ak47 i we wszystkich plikach *.ltx tak jest nazywany we wszystkich patchach i modach i wersjach gry a zmodyfikowana wersja kalasznikowa ma sygnature wpn_ak47_up lub wpn_ak47_up2 co oznacza _up =upgrade przy czym up2 ma z regóły wiecej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz spójrzcie, okiem gracza/usera, który nie ma pojęcia, o plikach, katalogach itp. Jak ma to spożytkować?. To, dla takiego człowieka trudne.Wiele pytań na forum, dotyczących instalacji dodatków, jest infaltylne. Dla posiadaczy 'wiedzy', może śmieszne. Ale , moim zdaniem KLIKNIJ , to forma bardziej odpowiednia.Chyba,że chcemy forum dla zamkniętej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz spójrzcie, okiem gracza/usera, który nie ma pojęcia, o plikach, katalogach itp.

Jak ma to spożytkować?. To, dla takiego człowieka trudne.Wiele pytań na forum, dotyczących instalacji dodatków, jest infaltylne. Dla posiadaczy 'wiedzy', może śmieszne.

Ale , moim zdaniem KLIKNIJ , to forma bardziej odpowiednia.Chyba,że chcemy forum dla zamkniętej społeczności.

I tu ma kolega racje, ja do tej pory wszystkiego za bardzo nie łapie chociaż siedzę tu z wami jakiś czas już, a na początku to była do mnie zupełnie czarna magia.

a że to jest mój temat to na początku chodziło mi o ulepszenie w grze i jeżeli by się tego nie dało zrobić to bym nie robił sam, nie kombionwał bym z plikami bo jak dla mnie coś nie jest dostepne to taki powinno być a nie od razu terminator, który wchodzi pomiędzy 12 Bandytów i ich likwiduje, czasem lepiej pozostawić grze pewna przewagę. Tak według mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.