Jump to content

GTA IV spolszczenie


Recommended Posts

Nie mogę ściągnąć pliku.Przerywa mi Avast, informując o wirusach.To, że nie ma oficjalnego spolszczenia, to wiem. Szkoda, może CDA zamieści polonizaję, tak jak kiedyś.Nie rozumiem polityki Rockstar w stosunku do Cenegi.A swoją drogą, to ciekawe, jak ma się używanie nieoficjalnej polonizacji(oczywiście za zgodą autora), z prawami autorskimi producenta gry.

Link to comment
Share on other sites

Avast! to jeden z najlepszych antywirusów. Pozostawiając go włączonym masz pewność, że komputer nie będzie zagrożony (kiedyś go wyłączyłem i zawirusował mi się komputer). Niespełna rok temu była recenzja polskiej wersji GTA: San Andreas w czasopiśmie CD-Action, gdzie redaktorzy wyłapali kilka błędów i źle przetłumaczonych zdań. Osobiście posiadam San Andreas po polsku i według mnie polonizacja jest dosyć sztywna, lecz narzekać nie wolno, gdyż o wiele lepiej się gra. To prawdopodobnie za sprawą tamtej recenzji jak i artykułów w internecie, sprzedaż GTA: San Andreas spadła wielokrotnie. Jeśli Rockstar Games zabroniło tłumaczenia i modyfikacji plików ( i tak u nas jest), to instalacja nieoficjalnego spolszczenia jest po prostu nielegalna.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Elvis.Miałem właśnie takie podejrzenia, chodzi o polonizację i prawa autorskie, ponieważ mam bardzo sztywne zasady dotyczące cudzej własności, będę grał w wersję po angielsku.Ale szkoda, Ty znasz bardzo dobrze angielski, grałeś w GTA IV , ja niektórych kwestii (slang itp.) totalnie nie rozumiem , dużo się traci?, a druga sprawa, kupiłem San Andreas od razu, na początku (tak jak teraz), a potem wyszła wersja i tańsza i po polsku :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.