Jump to content

Szukam moda do vipera


sp3cu

Recommended Posts

Już bróbowałem z każdym typem celownika. Podejrzewam że albo nie ma tekstury? Albo trzeba zmienić typ broni? Ale nie widziałem żadnego działajacego moda, ale wszystkich nie przegladałem wiec może jakiś gość już to zmajstrował :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie da rady nawet z celownikiem od lr 300 wysypuje sie przy synchronizacji przy ustawieniach zoom_enabled = true ; zoom_rotate_time = 0.25 scope_zoom_factor = 50 ; scope_texture = wpn_crosshair_l85 <---<( tekstura od celowniaka) scope_name = wpn_addon_scope_susat scope_x = 60 scope_y = -5:

Link to comment
Share on other sites

Podobnie miałem jak chciałem zamontować tłumik do swd, na ikonie broni tłumik się pojawiał, ale w momencie, kiedy chciałem broń umieścić w rękach wywalało na pulpit powodu braku takiego modelu. Mam pytanko w tym studio 3D max trudno jest stworzyć taki model. Nigdy się w to nie bawiłem, więc pytam.

Link to comment
Share on other sites

Tylko doświadczeni użytkownicy potrafią tworzyć modele. Wiedzę zdobywa się poprzez własne doświadczenie. Poczytaj poniższe artykuły: http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Maya_tutorial http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Model_export_tutorial http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Weapon_model_creation_(HUD)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.