Skocz do zawartości

Mod Priboi Story


Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyłem ten temat z trzech powodów. Po pierwsze, pogubiłem się w fabule. Odnalazłem naukowców w Radarze/Czerwony Las i powiem szczerze nie wiem co dalej,PDA milczy.Po drugie, w tej lokacji przeżywam koszmar wyrzucania z gry, do windows. Natomiast jeśli chodzi o zadania poboczne , to często nie zdążałem na czas, gdyż są w różnych lokacjach. Niektóre, nie posiadają ograniczeń czasowych i nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś opisać gdzie są te papiery w Prypeci?? Bo łażę tam już pół godziny i znalazłem tylko te w tej szkole. zatrzymałem się tym hotelu na zachodzie nie wiem który to budynek i już zgłupiałem, resztę też możecie opisać, poradnik mam ale on pokazuje tylko zdjęcia pokoi nie gdzie one się znajdują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale nie ma tam zaznaczonych budynków i na żadnym nie jest napisane hotel a sprawdziłem już chyba wszystkie na zachodzie i tej 2 skrytki nie znalazłem dlatego napisałem. Chociaż teraz popatrzyłem dokładnie i po widoku z okna wiem gdzie to jest byłem tam ale ciemno było i przeoczyłem już chyba wiem zaraz luknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chodziłem z RPG.Uważam,że poziom trudności przesadzony.Ale to nic ,zobaczysz w Elektrowni, normalnie żadna broń nie działa na tych zboczeńców z Monolitu. Najlepsze pukawki zachowują się jak pistolety na wodę.Tak ich wyzywałem,że rodzina zdębiała, a tu choinka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy na jakim poziomie grasz ja na stalker zacząłem na wyższym ale nie wyrabiałem zupełnie przy head shotach w biegu a , że nerwowy jestem to bym coś zdemolował :-) . Więc dla zachowanie spokoju psychicznego i względnego nerwowego pykam na stalker no i tu head shot ze snajperki to mus bo inaczej nawet nie ma co gadać z gośćmi, a jak ma egzo to 2 lub 3 niżej nie zejdzie. Ale właśnie do sarkofagu wlazłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zachciało mi się zagrać w Priobia 1.1 po dobrym roku jak nie dłużej i kurde za cholerę nie mogę znaleźć dokumentów,czyli kodu do pierwszych drzwi do x-18 w sarkofagu-kto ostatnio grał niech podrzuci pomysła,bo żem utknął-mam co prawda kod ,ale wolałbym go sam znaleźć-pamięta ktoś gdzie on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filippo,jak masz coś w tym temacie do powiedzenia to chętnie wysłucham odpowiedzi na moje pytanie-chyba już dawno w Priboia nie grałeś,bo powinieneś pamiętać,że do większości kodów nie ma strzałek,tylko trzeba je wyszukać po trupach itd. Kod do pierwszych drzwi jest w sarkofagu jak mnie pamięć nie myli z poprzedniego przejścia gry,a teraz nie mogę go namierzyć-stąd też proszę o konstruktywną odpowiedź;wymądrzanie zostawiam na ShoutBox-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej ściągnąć poradnik i bez problemu z nim znajdziesz??

Nie proponuj mi ściągania poradnika bo sam m. in. wstawiłem link do niego,skoro nie mogę znaleźć to zadałem pytanie-widocznie poradnik nie był przydatny,ale zawsze możesz go ściągnąć i mi doradzić,chętnie wysłucham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi poszukam mam chyba ściągnięty Wydaje mi się, że te kody znajdziesz w Sarkofagu albo zaraz po wejściu po prawej stronie na dole tam gdzie jest bardzo gorąco od promieniowania albo koło monolitu tam na gorze masz skrytkę tylko, że trudno ją znaleźć (wyczytałem to nie grałem ostatnio więc to nie jest na żywo odkryte mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.