Jump to content

Problem w szpitalu


Gryzli42
 Share

Recommended Posts

Panowie potrzebuję pomocy. Jestem bodajże w ruinach szpitala, na mapie mnie nie ma, ale jak ją włączę, pokazuje elektrownię atomową. Jestem w tym momencie jak przylatuje helikopter i zaczyna strzelać po całej sali, wcześniej tam wojskowi gadają: "Załatwić ich" Rozwaliłem w tej sali wszystkich z monolitu i nie wiem, jak się dalej przedostać przez ten helikopter. Pomóżcie. Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Panowie potrzebuję pomocy. Jestem bodajże w ruinach szpitala, na mapie mnie nie ma, ale jak ją włączę, pokazuje elektrownię atomową.

Wycentruj mapkę.

Jestem w tym momencie jak przylatuje helikopter i zaczyna strzelać po całej sali, wcześniej tam wojskowi gadają: "Załatwić ich"

Rozwaliłem w tej sali wszystkich z monolitu i nie wiem, jak się dalej przedostać przez ten helikopter. Pomóżcie. Z góry dzięki.

Wiem, wiem, też miałem z tym problem. Tylko, cholera, nie pamiętam jak się wydostałem. Spróbuj poczekać, może odleci, tak robiłem przy elektrowni. Oczywiście, schowaj się gdzieś, i poczekaj. Myślę, że sam dojdziesz do tego ;-) Poza tym, mamy poradnik, oto link:

www.stalker-world.webd.pl/viewtopic.php?t=118

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity