Jump to content

Najbardziej uniwersalna broń w grze.


Recommended Posts

Ta broń dokładnie się tak nazywa (w jej opisie jest napisane, że to legendarny oręż). Jest bardzo szybkostrzelna i używa tylko amunicji ze snajperek. Możesz ją zdobyć w Kordonie wykonując chyba trzecie z kolei zadanie dla któregoś z dowódców polowych Neutralnych Stalkerów (wcześniej musisz wykonać zadania o "Magicznej wódce" i apteczce NPR). Dostaniesz namiary na tajny schowek we wschodnim Kordonie (trochę trzeba się namęczyć, żeby dostać się do niego) i już masz Trofiejniaka, którego oczywiście nie musisz oddawać dowódcy.

Link to comment
Share on other sites

Możesz np. zuploadować na rapidshare.com, oczywiście w archiwum, wstawić link, my ściągniemy. Możesz też, wgrać na imageshack.us, ze wstawionego screena skopiować link (imageshack.us/xxx/ itd.) w BB Code, w link(link musi być do tego przeznaczony, będzie tam jeden taki). Lecz nie zawsze działa. Albo po prostu wstawić link z imageshack :-)

Link to comment
Share on other sites

Możesz ją zdobyć w Kordonie wykonując chyba trzecie z kolei zadanie dla któregoś z dowódców polowych Neutralnych Stalkerów (wcześniej musisz wykonać zadania o "Magicznej wódce" i apteczce NPR). Dostaniesz namiary na tajny schowek we wschodnim Kordonie (trochę trzeba się namęczyć, żeby dostać się do niego) i już masz Trofiejniaka, którego oczywiście nie musisz oddawać dowódcy.

To chyba dokładnie. ;-) Popatrz po zadaniach, może będzie jakieś takie. :-)

Wiesz, Killer, nie wiem co o nim myśleć. Trochę podrasowany, ale gdyby nie nazwa, pomyślałbym, że to zwykły AKM.

ale na krótki dystans naprawdę się sprawdza.

Hm... Na krótki dystans najlepsze są pistolety, szczególnie z mocniejszą amunicją, więc za plus tak do końca tego wziąć nie można.

Link to comment
Share on other sites

Jasne. Po pierwsze nie możesz mieć zatargów z Neutralnymi Stalkerami (najlepiej , żeby byli przyjaźnie nastawieni, wtedy szybko dostaniesz to zadanie). Musisz udać się do Kordonu, do głównej bazy Stalkerów. Następnie podchodzisz do któregoś z dowódców oddziałów i w menu rozmowy wybierasz opcję, czy możesz w czymś pomóc. Najpierw pewnie dostaniesz zadania o zdobyciu jakiegoś miejsca, choć to nie jest regułą. Jeśli jednak tak będzie, wykonaj je. Później powinieneś mieć zadanie zdobądź przedmiot : "magiczna wódka" (jest na zachodzie, w plecaku pod wagonem przy torach, będzie na PDA). Później pewnie dostaniesz zadanie o zdobyciu apteczki specjalnej NPR 21 (jest w bazie wojskowej na południu, jest to dość trudne zadanie). Następnie powinieneś mieć zadanie zdobądź Trofiejnego Akm. Lokalizacja jest podana na PDA (znajduje się on lodówce na strychu - w zabudowaniach o nazwie chyba Plac Maszynowy w południowo - wschodnim Kordonie).

Czasem bywa tak, że gdy spytasz dowódcę oddziału w czym możesz pomóc, on odpowie, że nie możesz. Wtedy nie należy się zniechęcać i za jakiś czas spróbować ponownie. Wystarczy trochę cierpliwości.

[ Dodano: 2008-12-27, 17:59 ]

Ta broń ma dwie podstawowe wady

1. Nie można doczepić do niej celownika.

2. Nie można jej ulepszyć.

PS. Spróbujcie nią trochę pograć, to może się do niej przekonacie. W końcu to chyba jedyna "legendarna oręż" w grze.

[ Dodano: 2008-12-27, 18:11 ]

W tym karabinie możemy używać tylko amunicji do snajperek lub do RKM, już nie pamiętam dokładnie, więc zadaje on dość spore obrażenia.

[ Dodano: 2008-12-28, 00:06 ]

Ja wcale nie używam pistoletów, jest to tylko dodatkowe obciążenie i są po prostu cienkie.

[ Dodano: 2008-12-28, 20:49 ]

Gdzie można znaleźć SWU (u handlarza Wolności mogę kupić tylko SWD) ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.