Skocz do zawartości

Najbardziej uniwersalna broń w grze.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja najpierw grałem Viperem z Bagien. Następnie zdobyłem od martwego stalkera IL 86. Następną broń zdobyłem w ciekawy sposób, mianowicie w bazie Powinności po emisji leżał martwy żołnierz (Dokładnie to w budynku w którym jest generał Kryłow) i zabrałem mu ulepszony "Na Powinnościowa Modłe" AKM 74/2, i to była naprawde dobra broń. Później zabiłem stalkera w Jantarze i zabrałem mu Wintar BC. Pukawka z jaką kończyłem to ulepszony Wintar BC od leśnika. W elektrowni dostaję od Czystego Nieba FT200M. Teraz wytłumacze dlaczego Wintar BC jest dla mnie uniwersalny. Podczas wymiany ognia z wrogiem, chowam się za jakąś skrzynką lub przeszkodą terenową i tylko sie wychylając strzelam w głowe wrogom. W tunelach i budynkach używam Powinnościowego AKM 74/2. Taki jest mój uniwerslany zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

a mieć coś na pijawki to PRIORYTET, przynajmniej mój.

Mój też. Nie cierpię skurczybyków. Ale ja uważam tak, jak pisał Yurek: "Gauss Giwera Najlepsza na Monstera". Jeden strzał i wszystko, za wyjątkiem Nibyolbrzyma, odchodzi do Krainy Wiecznych Łowów.

Natomiast jako broń główna, tak jak u przedmówcy AS VAL - ulepszony na maksa "wałek" z optyką poradzi sobie ze wszystkim, a po założeniu optyki x1,5 świetna broń również do walki miejskiej.

A jeżeli gramy w jakiegoś "survivalowego" moda, gdzie o takie rarytasy jak VAL jest niezmiernie trudno, to należy jak najszybciej położyć łapki na Abakanie i znaleźć PSO-1. Ten zestaw jest dobry na wszystko, a amunicja, włącznie z tą ppanc jest relatywnie tania i łatwo dostępna. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako że to temat o Czystym Niebie, to Gauss nie działa na żywe organizmy :) IMHO najlepszą bronią jest SPAS. Podrasowany na naboje kulowe i strzałkowe ma spory zasięg i skuteczność, a przy śrucie...wszystko ładnie odlatuje :) Fakt, jakąś snajperkę mieć trzeba, żeby przejść zadanie przy moście do Limańska. Gdyby nie to, można spokojnie całą grę przejść ze strzelbą i jakimś porządnym pistoletem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcecie uniwersalnej strzelby to polecam TOZa, tudzież Hunting Rifle. Mimo .że to dubel w over-under, to szybko go można przeładować, a celność, lekkość, moc rażenia, i wygoda obsługi jest świetna. Po nagwintowaniu lufy strzelając na duże odległości wypalając jednocześnie z obydwu luf jest lepsza niż Dragunov :D. Przy moim pierwszym podejściu do CoP pozbyłem się jej dopiero w ostatniej misji jak mi z rąk wypadła :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak dla mnie najlepszą bronią i najbardziej uniwersalną jest WintarBC.Dobry nawet na bliskie spotkania , tylko trzeba się nim poprawinie obsługiwać czyli po kliknięciu na danego stalkera , którego chcemy zabić.U boku Wintara może spoczywać zwykła strzelba.Ja tak zrobiłem w Zewie Prypeci i miałem wszystkie możliwe osiągnięcia dla dobrego Stalkera :D Broń-Przypływ Druga broń-Eliminator (strzelba) ulepszone na full jak jest tylko to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.