Skocz do zawartości

Jak zmienić kursor celownika w Random Mod?


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w Nowym Roku! Zainstalowałem wreszcie upragnionego C.S.-a, gram na patchu 1.5.07 jak doradziliście zainstalowałem Random Mod i.... znowu ta kropka zamiast krzyża jako kursor celownika. Mam już swoje lata i od 3 lat jestem okularnikiem, kursor kropka to nie na moje oczy. Spotkałem się już z podobnym problemem w Oblivion Lost i znalazłem poradę na zmianę kropki w krzyżyk: Trzeba skasować pliki cursor.dds i cursor_blank.dds z gamedata\textures\ui oraz w pliku system.ltx w sekcji [hud_cursor] zmienić cross_length = 0.000 na 0.015 i mamy stary kursor. Niestety w Random Mod analogicznie postąpić nie można.... Wiem że Elvis Scatter jest współautorem Randoma. Może jest sposób ma powrót do kursora z czystej wersji? Jeżeli tak to napiszcie Mużyki bo przyjdzie zagrać na czyściochu a w Random jest kukurydza i woda mineralna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie i nieoficjalnie Michu stworzył moda samemu. Ja mu pomagałem przy tworzeniu niektórych elementów i naprawie błędów, czyli ich rozwikłaniu... Tak więc nie wiem dokładnie co tam Michu pozmieniał.

Spróbuj w ten sposób:

[hud_cursor]
cross_length = 0.006
min_radius = 0.001
max_radius = 0.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elvis! Kursor celownika jest lepszy niż w oryginale. Dużo pomocy i mądrych porad znalazłem na tym forum, nie mędrkowanie a konkrety. Niestety sam chyba niewiele wniosę bo jestem kiepski w informatyce, za to chętnie podzielę się wiadomościami z misji i ekwipunku, nie zawsze jednak mogę regularnie tu zaglądać... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.