Skocz do zawartości

Świt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem duplikatu, więc taki nie istnieje

Taki duplikat niestety istnieje na twardym dysku (biologicznym) niejakiego osobnika, który mieszka w Szczecinie. Nie można tego dysku zhakować, ponieważ połączenie z netem występuje tylko przez klawiaturę i monitor; chyba, że istnieje hipnoza internetowa.

Źart oczywiście. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślałem, że choroba przynosi same problemy, przez kilka dni nie włączałem nawet komputera. Dzisiaj trochę odtajałem i .... przeczytałem wreszcie przyzwoitą ilość tekstu. Trup ściele się gęsto, są prawie wszyscy milusińscy z gry. Fiedia pociąg trochę jeszcze wątek i nie kończ już opowiadania. Może teraz opiszesz trochę stalkerskiej tułaczki z większością jej cieni i blasków (jeżeli takowe są?). Muszę jeszcze trochę poleżeć i mam nadzieję że za parę dni znowu poczytam spory fragment fajnego opowiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyżby nasz Fiedia miał ferie? Zdążyłem przeczytać Piknik na skraju drogi a Stalkerzy dalej odpoczywają... Wiem, że Strugaccy na tym forum mają b. dobrą renomę ale muszę napisać że Piknik na skraju drogi mnie rozczarował. Nie dlatego że nie ma wiele wspólnego z grą ale dlatego że jest przytłaczający i przewidywalny. Bardziej podobał mi się Źuk w mrowisku. Fiedia pozbądź się kompleksów i wątpliwości i pogoń Stalkerów do roboty. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z tonu nie spuszczasz nadal pierwsza klasa kurczę na prawdę fajnie się to czyta ciekawe jak to pójdzie jak będzie całość, a w ogóle planujesz o zakończyć bo w sumie można by pisać w nieskończoność tylko brać sobie pomysły i ogień. Nie to żebym chciał żeby był koniec po prostu mnie ciekawi jaki masz na to pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym chciał żeby był koniec po prostu mnie ciekawi jaki masz na to pomysł.

Początkowo chciałem napisać mikro opowiadanie, ale po przychylnych postach z Waszej strony napisałem więcej. Teraz prawdopodobnie powstanie nowela, ponieważ mam dużo tekstu. Chcę napisać jak najwięcej i dam tekst do korekty. Jeśli będzie to sensowne, to zobaczę co dalej.

Do Siódemki też coś dodałem.Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.